3D Televizyon Gözlük Fiyatları

Sevgi Özdil tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

samsung 3d gözlük 150x150 3D Televizyon Gözlük Fiyatları3 boyutlu yani 3d sinema gözleri teknolojinin de ilerlemesiyle sinema salonlarından evlerimize girmiş durumda. Günümüz televizyonlarında artık 3d sistemi standart olarak bulunmaya başladı. Televizyonlarda 3d görüntü sisteminin kullanılabilmesi için özel gözlükler bulunmaktadır. Bu gözlükler sayesinde televizyonda izlediğimiz filmi 3 boyutlu görebiliriz. Bu 3d sinema gözlükleri kendi aralarında farklılaşmaktadır.

Tüm 3d gözlük modelleri ve 3d gözlük fiyatları incelemek için tıklayınız.

3d gözlük nasıl çalışır 150x150 3D Televizyon Gözlük Fiyatları1. tip 3d gözlük modeli ; kırmızı/yeşil camı olan veya kırmızı/mavi camı olan 3D gözlük:
Kırmızı-yeşil ve kırmızı-mavi sistemi özellikle televizyonlarda 3 boyut efektleri için kullanılır. Bu sistemde, iki görüntü mavi (ya da yeşil) kırmızı renkleri ekranda görüntülenir. Gözlük filtreleri her göz için yalnız bir görüntü sağlar. Yani bir göze mavi diğer göze kırmızı renkler gider. Ancak bu sistemdeki görüntü kalitesi polarize 3d gözlükler sistem kadar kaliteli değildir.

3d gözlük nerede satılır 150x150 3D Televizyon Gözlük Fiyatları2.tip 3d gözlük modeli:
Sinemada ve televizyonda 3D görüntü, polarize lensler sayesinde sağlanabilir. İki senkronize projektörle birlikte farklı açıdaki iki görüntü, farklı kutuplaşmalarla polarize 3d gözlüğe düşürülür. 3D gözlük farklı polarizasyon lensleri içerdiğinden, her göz için görüntülerden birini verir.

xpand 3d gözlük hepsiburada 150x150 3D Televizyon Gözlük Fiyatları3.tip 3d gözlük modeli:
Xpand 3d gözlük LCD ekranlı bu gözlüklerin sağ ve sol camları saniyenin çok kısa aralıklarında (saniyede 120 kez) sırayla kararıp tekrar açılıyor ve görüntüyü iki ayrı göz için o anda oluşturmuş oluyor.

 

3d gözlük satış 150x150 3D Televizyon Gözlük Fiyatları

 

Bir önceki yazımız olan Lastikli Havlu Çarşaf başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: