Bebek Yürüteç Modelleri

Sevgi Özdil tarafından 24 Mayıs 2013 tarihinde gönderildi

fisher prices yürüteç 150x150 Bebek Yürüteç ModelleriHenüz yürümeye başlamamış olan bebeklerinin, oturduğu yerde sıkıldığını düşünen ebeveynler, yürüteç satın alarak buna çözüm sağlamak isterler. Bebeğinizi içine oturttuğunuz andan itibaren, paytak paytak adımlarıyla hem sizi hem de bebeğinizin kendisini eğlendiren aletlerin geneline bebek yürüteçleri diyoruz. Çocuğun emeklemenin ardından gelen ilk adımlarını kolaylaştırmak için, gerekse de eğlenceli, hoş vakit geçirip oyalanması için yürüteç modellerinden faydalanabilirsiniz.

erkek bebek yürüteç 150x150 Bebek Yürüteç ModelleriBebek yürüteç zararlı mı? Bu soru üzerine yürüteçler hakkındaki düşünceler genelde ikiye ayrılıyor. Kimilerine göre çocuğun ilk adımlarına yardımcı oluyor. Yürütecin sağladığı koruma alanı ile bir yerlerine zarar vermeden ve eğlenerek etrafı keşfediyor. Kimilerine göre ise bebek yürüteçleri hareket gelişimlerini olumsuz etkiliyor ve kendilerine olan güvenlerini kaybetmelerini sağlıyor. Ayrıca kaza riskini de arttırdığını öne sürüyorlar. Bazı annelere göre de yalnız yürümeye ve ayağa kalkmaya çalışmasının ortaya çıkaracağı kötü sonuçları yürüteçler ile engellediklerini söylüyorlar.

moon walk askılı bebek yürüteç örümcek yürüteç 150x150 Bebek Yürüteç ModelleriTekerlekli bebek yürüteç modelleri yanında son zamanlarda bir çok tarafından tercih edilen bir diğer model de askılı bebek yürüteçleriÖrümcek yürüteç ya da bebek yürüteç moon walk ile kontrolü elden bırakamadan çocuğunuza destek olun. Ayrıca moon walk örümcek bebek yürüteçleri ile onların sık sık ayağa kalkmasına ve ilk adımlarını atmasına destek olursunuz. Bebeğin yeni yeni yürümeyi öğrenmeye çalıştığı 8 -16 aylık dönemlerdeki bebeklerin yürüyüş eğitiminde onları kendiniz tutarak kolayca yürümesinde yardımcı olabilirsiniz.

ucuz yürüteç fiyatları 150x150 Bebek Yürüteç Modelleriyürüteç marka ve modelleri 150x150 Bebek Yürüteç Modelleriyürüteç en ucuz fiyat 150x150 Bebek Yürüteç Modelleri

Bir önceki yazımız olan Çocuklara oyuncak alırken nelere dikkat etmeliyiz? başlıklı makalemizde bebek, Çocuk ve oyuncak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bebek, Çocuk kategorisine gönderildi
, , , , , , , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: