Büstiyer Modelleri

Sevgi Özdil tarafından 11 Haziran 2013 tarihinde gönderildi

büstiyer modelleri ve fiyatları 150x150 Büstiyer Modelleri2013 yaz sezonu ürünlerinde bu yılın yaz trendleri arasında büstiyer modelleri neredeyse her mağazanın vitrinini süslüyor. Eteklerin, şortların, pantolonların hatta kaprilerin üzerinde bile kombini yapılmış durumda. En çokta mini etek ve maxi eteklerin üstünde kendini gösteriyor.

 

ten büstiyer modelleri 150x150 Büstiyer ModelleriBu sezon büstiyer modellerinde en çok göze çarpanları abiye büstiyer modelleri oluyor.  Abiye tafta kumaş eteklerin üstünde ve abiye pantolon üstünde kullanılan büstiyerler işlemeleri ile göze çarpıyor. Askılı ve straplez büstiyer modelleri her kombin de rahatça kullanım özelliği taşıyor. Bu modellerde uzun ve kısa olamak üzere çeşitli  büstiyerler de göze çarpan detaylar arasında. Sadece şık davetlerde değil günlük hayatta da oldukça rahat kullanılabiliyor.

abiye büstiyer modelleri 150x150 Büstiyer ModelleriÖzel tasarım büstiyerlerin yanında her markaya ait büstiyer modelleri de bulunuyor. bu markaların satışa sunduğu modellerde de kendi aralarında değişikler bulunuyor. Büstiyer modelleri ve fiyatları da bu özelliklerine ve tasarımlarına göre değişiyor. Kimi markalar bu sezon örgü büstiyer modelleri üzerine yoğunlaşırken kimi markalarda saten ve kendinden desenli kumaşa sahip modellere ağırlık vermiş durumda. Kot pantolonlar ile spor şıklığını yaşayabileceğiniz bu modellerden gardırobunuz da mutlaka bir kaç adet bulundurmanızda fayda vardır. Acil durumlarda da en iyi kurtarıcınız olabilirler. Bir anda çıkan bir kokteyl, yemek ya da arkadaş buluşmasında kot üzeri büstiyer kombini harika bir seçim olacaktır.

büstiyer korse 150x150 Büstiyer ModelleriBüstiyer de bir diğer kullanım alanı da gelinlik. Gelinlik içinde sıkça kullanılan gelinlik büstiyer modelleri de önceden seçmekte fayda vardır. Son dakika seçilen gelinlik büstiyerinde büyük sıkıntılar yaşanabiliyor. Gelinlikler için ayrıca tasarlanan büstiyer jartiyer takımları da size bu özel gecenizde rahat hareket etme olanağı sağlar.

 

abiye büstiyer 150x150 Büstiyer Modelleriaskılı büstiyer modelleri 150x150 Büstiyer Modelleribüstiyer korse modelleri 150x150 Büstiyer Modellerikilolular için büstiyer modelleri 150x150 Büstiyer Modellerikom gelinlik büstiyer modelleri 150x150 Büstiyer Modelleriörgü büstiyer modelleri 150x150 Büstiyer Modelleri

Bir önceki yazımız olan Nat Geo WILD Büyük Kediler Haftası başlıklı makalemizde büyük kediler haftası ve Nat Geo WILD hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel kategorisine gönderildi
, , , , , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: