Eşiyle Daima Flört Etmek İsteyenlere Tavsiyeler

Tuba Ogat tarafından 01 Aralık 2014 tarihinde gönderildi

Evlilik, her zaman aşkı öldürmez. eğer iki tarafında bu konuda bir çabası varsa… Eşinizle aşkınızı daima sıcak ve taze tutmak istiyorsanız, tavsiyelerimize kulak verme zamanı!

eğer isterseniz, ilişkinizin ilk günler gibi heyecanlı olmasını sağlayabilirsiniz. İlk zamanlarınızı düşünün. Sürekli birlikte mutlu anlar geçirdiğiniz dakikalar nelerden hoşlanıyordunuz? Peki ya eşiniz? Hangi tavır ve davranışlarınız onun hoşuna gidiyordu? Zaman geçtikte heyecanın azalması ve artık karşılıklı iki tarafında birbirine karşı daha relax olması bazı duyguları öldürebiliyor. Siz o baştaki siz misiniz? Önce bunu gözden geçirmeniz gerekli. Zaman, sizin davranışlarınızda bir değişikliğe yol açabilir. Bu da bazen karşı tarafın ilişkiye daha özensiz davranmasına neden olabilir.

İlişkinizin yolunda ilerlemesi ve mutlu bir birlikteliği ilk anlarınızdaki heyecanınızda yaşamak istiyorsanız eğer; her şeyi karşı taraftan beklemekten vazgeçip onun düzelmesini beklememelisiniz. İlk adımı siz atın ve onu mutlu etmek için yaptığınız küçük jest ve ilginin onu nasıl etkilediğine bir bakın. O da size karşılıksız kalmayacaktır. İlişkinizin enerjisini yükseltmeye hazır olun!

Evden çıkmadan önce kıyafetlerinizi eşinizin seçmesini isteyebilirsiniz. Sizi en şık gördüğü kıyafetlerinizi düşünerek sizi şık bir şekilde işe uğurlaması karşılıklı iletişiminizi ve duygu paylaşımınızı arttıracaktır.

Hiç beklemediği anda ufak bir öpücük kondurun. İçten ve sevimli bir öpücük onu mutlu etmeye yeter de artar bile… Bu şekilde eşinizi beklenmedik bu ufak hareketiniz ile hem şaşırtın hem de temasınızı arttırın.

Gün içerisinde ona bir kaç mesaj atarak onu düşündüğünüzü ima edebilirsiniz. Ama fazlası sıkıcı olabilir. Yoğun iş temposunu da göz önüne alarak onu rahatsız etmeyecek ama hoşuna gidebilecek bir kaç güzel söz kalbini ışıldatacaktır.

Bir önceki yazımız olan İyi bir Köpek Yetiştiriciliği için Yapmanız Gerekenler başlıklı makalemizde bakım hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel, Yaşam kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: