Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimi

Sevgi Özdil tarafından 12 Mart 2013 tarihinde gönderildi

büyük beden şık abiye elbise modelleri 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise SeçimiAbiye elbise seçimi her zaman diğer kıyafetlere oranla daha zor seçilir. Hele ki biraz kilo fazlanız var ise daha da sancılı olur. Bir çok bayanın derdi haline gelen fazla kilolar kıyafet seçiminde işi bir hayli zorlaştırıyor. Ancak bu zorluklar doğru renk, doğru kesim ve doğru modelleri seçerek ortadan kalkabiliyor. Kilolular için abiye elbise seçimi yaparken işe yarayacak birkaç püf nokta ile bu tür sorunları ortadan kaldırmak mümkün. Abiye seçiminin püf noktalarından ilki doğru rengi bulmak.

büyük beden abiye elbise fiyatları 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise SeçimiKiloları en iyi kapatan renkler genelde koyu renklerdir. Koyu renkli kıyafetler fazla kiloları örtmede birebirdir. Fakat bu demek olmuyor ki sürekli koyu renkleri kullanın. Örneğin siyah zemin üzerine boyuna kalın beyaz çubuklu (çizgili pijama deseni) desenler hem sizi olduğunuzdan daha ince gösterir hem de renkler sizi boğmaz. İsterseniz beyaz renk de kullanabilirsiniz ancak doğru tarza ve kesime sahip olursa. Büyük beden abiye elbise seçimi yaparken olabildiğinde dökümlü ve uzun elbise seçmek en idealidir. Etek boyu diz altı ve bilek üstü yani kaval kemik hizasında kalan elbiseler sizi daha basenli gösterir. Seçilen kısa, diz üstü bir elbise rengi ne kadar koyu olursa olsun, modeli ve kesimi ne kadar doğu olursa olsun kilolarınızı ele verir.

büyük beden abiye elbise 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise SeçimiAbiye elbise seçimi yaparken elbisenin kumaşı da ayrı bir önem taşır.  Büzgülü uçuş uçuş organze ve şifon elbiseler sizi daha zarif gösterir. Tafta ve saten kumaşlar üste yapışarak daha kötü bir görüntü oluşturur. Elbisenin göğüs altından başlayan büzgüler göbek bölgesi ve basenleri gizlemek için ideal bir tarzdır. Göğüs altından büzgüsü olmayan abiye elbise modellerinde göbek bölgesindeki büzgüler de kilolarınızı gizlemek için yardımcı olur.

büyük beden elbise modelleri 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise SeçimiAskılı abiye elbise modellerinde ise akılarda bulunan payetler veya dantel işlemeler elbisenin üzerindeki dikkatleri omuz bölgesindeki ışıltılara ve dantelin cazibesine çeker. Böylece abiye elbisenin üst kısmında bulunan ışıltılar ve aksesuarlar sizi kurtarıcı bir rol üstlenmiş oluyorlar. Ancak şunu da unutmamak gerekir. Bu tiyolar uzun abiye elbise modelleri için geçerlidir. Çünkü, kısa abiye elbise modelleri üst kısmı ne kadar ışıltılı ya da göz kamaştırıcı olursa olsun bacaklar ve basen dikkatleri elbiseden daha fazla üzerine çekeceği için istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza engel olacaktır. Aynı şekilde büyük beden abiye elbiselerde derin yırtmaç kötü bir seçimdir. Derin yırtmaç da diğer detaylardan daha baskın olacağı için dikkatlerin o bölgede yoğunlaşmasına sebep olur. Aşağıda sizin için seçtiğimiz büyük beden abiye elbise modellerine göz atabilirsiniz.

büyük beden giyim modelleri 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimidantelli büyük beden abiye elbise fiyatları 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimi

kilolular için abiye elbise1 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimikilolular için büyük beden elbise 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimikilolular için elbise fiyatları 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimikilolular için elbise 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimikilolular için gece elbisesi modelleri 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimişişmanlar için abiye elbise 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimikilolu bayan elbisesi 150x150 Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimi

Bir önceki yazımız olan Catlak Giderici Bonie Krem başlıklı makalemizde 0 doğal krem, anti aging ve bacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Kadın kategorisine gönderildi
, , , , , , ile etiketlendi

Kilolu Bayanlar İçin Abiye Elbise Seçimi için 2 cevap

  1. nsb der ki:

    selamlar ustteki mor elbisenin fiyati ne acaba bide bedeni..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: