Kolye Şeklinde Usb

Sevgi Özdil tarafından 21 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

usb kolye 150x150 Kolye Şeklinde UsbUsb belleğiniz sürekli kayboluyorsa, içinde önemli bilgilerinizin bulunduğu ve hiç yanınızdan ayırmamanız gereken bir usb belleğiniz mi olmalıysa işte aradığınız usb bellek bizde. Kolye şeklinde usb bellek hem çok şık hem çok kullanışlı.

Usb kaybetme derdine son veren bu kolyeleri çok seveceksiniz. İster iş gereği ister özel sebeplerden dolayı sürekli olarak yanınızda bulundurmanız gereken belleğinizi boynunuza takın ve yanınızdan hiç ayırmayın. Şık tasarımları ve her türlü kombinle uyumlu olabilecek renkleri ile satışı devam eden bu kolye usb bellek stoklar tükenmeden satın almak için acele edin.

Usb kolye zinciri ve usb kolye ucu tamamen çelikten üretilmiş olup oldukça sağlamdır ve asla paslanmaz. Bu da usb kolyeleri oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı kılıyor. Usb kolye 2GB hafızaya sahiptir.

usb erkek kolye 150x150 Kolye Şeklinde Usb kolye usb bellek1 150x150 Kolye Şeklinde Usb usb bellek kolye 150x150 Kolye Şeklinde Usb kolyeli usb 150x150 Kolye Şeklinde Usb kolye şeklinde usb 150x150 Kolye Şeklinde Usb

 

Bir önceki yazımız olan Ofis Çöp Kovası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: