Modellere Bir Göz At Yağmurluğunu Seç!

Tuba Ogat tarafından 29 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

Yağmurluk Modelleri bizde.com’da!

Gardrobunuzda kesinlikle bulundurmanız gereken ürünlerden biri de yağmurluklar… Mevsim değişikliklerine uyum göstermeye çalışan bedenimiz  sonbahar aylarında sık yağışlar ve rüzgarlar sebebiyle bitkin düşebiliyor. Kıyafet seçimini doğru yapmak, özellikle bahar aylarında bizim için oldukça önem taşıyor. Giydiğimiz kıyafete göre bir anda terlerken yağan yağmurla ıslandığımızda hastalıklar yavaş yavaş kapımızı çalmaya başlıyor.

yağmurluk modelleri 235x300 Modellere Bir Göz At Yağmurluğunu Seç!Sonbahar mevsiminde dışarı çıkarken hava şartlarına göre tercih edeceğiniz en uygun seçim yağmurluklarınız olacaktır. Sizi hem rüzgardan koruyan hem de anlık yağışların mağduru olmanızı engelleyen yağmurluklar hava değişimlerinin kurtarıcısı oluyor. Üstelik bir kaban kadar ağır değiller bile. Çoğu zaman çantanıza koyabileceğiniz kadar hafif ve inceler. Ancak; elbetteki kalın kumaşları tercih etmek isteyenler için de seçenekler yok değil.

Yalnızca değişken hava şartlarına karşı önlem almak, soğuk ve yağışlı havadan korunmak değil, modanın da, seçimi etkileyen bir diğer unsur olduğu göze çarpıyor. Renk, kesim ve tarzın önemine dikkat edenler araştırmadan yağmurluk seçiminde bulunmayacaklardır. Siz de modayı takip edenlerdenseniz, yağmurluklarınız ile sonbahar tarzınızı yansıtmak için seçenekleri şöyle bir gözden geçirin. Çeşitli yağmurluk modelleri incelemesi, fiyat araştırması yapmak ve bütçenize uygun bir modeli satın almak için yapmanız gereken tek şey ise bu sitede keyifli bir yolculuğa çıkmak… Şimdi tıklayın !

Yağmurluk Modelini Seçerken Dikkat Etmen Gerekenler

İhtiyaçlarını gözden geçir : Eğer dışarı çıkarken ufak bir çanta tercih ediyor ve genellikle cep kullanmayı seviyorsan bol cepli bir yağmurluk tercih et.

Su Geçirgenliğine dikkat et : Yağmurluk seçiminde sadece moda iyi bir tercih yapmanda yeterli olmayabilir. Seçeceğin yağmurlukta %100 su geçirmeme özelliğinin olmasına dikkat et. Bunun için sitedeki seçeneklere bir göz at!

Yağmurlukta kapişon seçimini yap : Eğer şemsiye kullanmak gibi bir alışkanlığın yoksa kapişonsuz yağmurluklar sana göre değil demektir. Genellikle yağmurluklar kapişonludur. Sadece rüzgarlık olarak tercih ederim diye düşünüyorsan yağmur altında ıslanabilirsin. Tercihini tak – çıkarlı kapişona sahip yağmurluklardan yana kullanmak senin için daha avantajlı olacak.

Bir önceki yazımız olan Ağız Sağlığı için Etkin Çözüm "Listerine Coolmint" başlıklı makalemizde bakım ve sağlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: