Termal Sauna Zayıflama Şortu Nasıl Kullanılır?

Sevgi Özdil tarafından 21 Ekim 2013 tarihinde gönderildi

SWEAT SAUNA SORT ZAYIFLAMA SORTU lut gölü TUZ HEDIYELI Termal Sauna Zayıflama Şortu Nasıl Kullanılır?Termal Sauna Şort 2007 yılından beri artan satışları ile en etkin incelme yöntemlerinden biridir. Termal sauna zayıflama şortu nasıl kullanılır; termal sauna şort vücuda giyilmesiyle birlikte cildin hava ile temasının kesilmesini sağlar. Böylece %100 doğal yoldan giyilen bölgenin terlemesine sebep olur. Bu şekilde terleme ile fazla kiloların ve toksinlerin atılmasını sağlar. Piyasada bulunan ucuz, yan sanayi ürünlerin aksine Igia Termal Sauna Şort 3 mm neopren kumaştan imal edilmiştir. Böylelikle cildin hava ile temasını %100 keserek, daha fazla terleme ve dolayısıyla daha etkili bir incelme sağlanmaktadır.

Üst bacak, baldır, kalça, karın, basen, göbek, mide ve bel bölgesindeki fazlalıkların yok edilmesinde ve yağların yakılmasına yardımcı eleman olarak kullanabilirsiniz. Termal Sauna Şort‘un inceltici etkisini termal sauna jel kullanımıyla birlikte 1 haftanın sonunda gözle görülür biçimde farkı hissedeceksiniz. Termal Sauna Şort doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyo terapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir. Bu sayede hızlanan kan dolaşımının meydana getirdiği sirkülasyon ile yağlı ve selülitli dokulara fazla miktarda oksijen ulaşmasını sağlar, termal tuz jeli yoğun ödem çözücü özelliği ile selülit ve yağ dokularının yanına ulaşan fazla miktarda oksijen yağ ve selülitleri hızlı bir biçimde enerjiye dönüştürüp yakılmasında etkili bir görev oluşturur. Özellikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelme ile selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Benzerlerinin aksine boyuna değil enine esnemeli neoprene kumaş kullanılmaya başlanması ile kilo kayıplarında büzülerek ve kilo alımlarında genişleyerek bedeninizi çepeçevre sarmaya devam eder.

Termal Sauna Korse gün içerisinde veya uyku esnasında termal sauna jel veya termal sauna tuz ile birlikte 45-60 dakika veya jelsiz veya tuzsuz olarak 3-4 saat kullanmalısınız. Termal Sauna Şort’un çok sıkı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle Termal Sauna Şort’un giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir. Termal Sauna Şort’u evinizde spor yaparken, mutfağınızda yemek hazırlarken, temizlik veya ütü yaparken kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda televizyon izlerken, kitap okurken hareket ederken ya da hareketsiz dinlenirken veya uyurken güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siz dinlenseniz dahi Termal Sauna Şort etki mekanizması çalışmaya devam eder. Şık ve kaliteli tasarımı sebebiyle Termal Sauna Şort tatilde, yürüyüşde veya koşu esnasında da güvenle kullanabilirsiniz.

zayıflama şortu fiyat Termal Sauna Zayıflama Şortu Nasıl Kullanılır?Termal Sauna Şort Kullanma Talimatları:
- Termal Sauna Şort kirlendiğini hissettiğinizde ılık suyla elde beyaz sabunla yıkayabilirsiniz.
- Termal Sauna Şort her gün yıkamak gibi bir zorunluluğu yoktur, – Termal Sauna Şort u kesinlikle çamaşır makinesinde yıkamayınız.
- Termal Sauna Şort elde ve beyaz sabun ile yıkayınız.
- Termal Sauna Şort yapısı itibari ile size yıllarca hizmet verebilecek bir üründür.
-Termal Sauna Şort istediğiniz ölçüye indikten sonra yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kaldırabilir, ihtiyaç duyduğunuzda aynı etki ile tekrar kullanabilirsiniz.
- Termal Sauna Şort şık ve narin tasarımı, kaliteli yapısı ve kolay kullanımı ile Termal Sauna Şort tatilde, denizde, havuzda, yolculukta, yürüyüşte, işyerinde, evde ve özellikle uyurken bile zayıflayabileceğiniz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray'ın Çeyrek Finaldeki Rakibi Kim Olacak ? başlıklı makalemizde galatasaray şampiyonlar ligi rakibi, galatasaray şampiyonlar ligi rakibi belli oldu ve galatasaray şampiyonlar ligi rakibi kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Spor kategorisine gönderildi
, , , , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: