Vücut Çorapları Modelleri

Sevgi Özdil tarafından 29 Mart 2013 tarihinde gönderildi

Vücut çorabı adından da anlaşılacağı gibi bütün vücudu saran çorap türüdür. Değişik modellere sahip vücut çorapları iç giyim kategorisinde en çok aranan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle son zamanlarda bayanların yoğun ilgi gösterdiği vücut çorapları bir çok erkek tarafında da partnerleri için satın alınmaya başlanmıştır.

Çiftler üzerinde yapılan bir araştırmaya göre vücut çorapları kullananların sayısı %68 iken vücut çorabı tercih etmeyen hatta itici bulan kesim ise %13 de kalmış. Geri kalan % 19′luk kesim ise böyle bir ürünün varlığından halen haberleri yok. %78′lik oranla vücut çorabı kullanan çiftler seksi iç giyim ürünlerinde en çok vücut çoraplarını beğendiklerini de eklemişler.

Bayanların forum sitelerinde yaptıkları tavsiyeler ve yorumlardan da anlaşılacağı gibi vücut çoraplarını sadece partnerleri için değil günlük hayatta da rahat olan vücut çorabı modellerini kullandıklarından bahsediyorlar. Ayrıca dar elbise ve kıyafetlerde belli olmamasından dolayı bütün bayanlara tavsiye ediyorlar. File, ince tül, desenli, dantelli ve diğer modelleri ile oldukça rahat kullanıldığından bahsediyorlar.

Ayrıca naylon olmamasından ve dayanıklı olmasından dolayı elbise pantolonların içinde vücudu rahatsız etmiyor ve cildin hava almasını sağlıyor. En çok da mini elbise ve mini eteklerde jartiyer çorabı modelleri ve külotlu çorap giyme zahmetinden kurtarıyor vücut çorapları.

büyük beden vücut çorabı modelleri 150x150 Vücut Çorapları Modelleribüyük beden vücut çorabı 150x150 Vücut Çorapları Modelleribüyük beden vücut çorapları 150x150 Vücut Çorapları Modellerirenkli vucut corabi 150x150 Vücut Çorapları Modelleriseksi vücut çorabı 150x150 Vücut Çorapları Modellerivücut çorabı 150x150 Vücut Çorapları Modellerivücut çorapları 150x150 Vücut Çorapları Modelleriucuz vücut çorabı 150x150 Vücut Çorapları Modellerivücut çorabı satın al 150x150 Vücut Çorapları Modelleri

Bir önceki yazımız olan Puzzle Fiyatları başlıklı makalemizde 100 parça puzzle, 1000 parça ve 1500 parçalık hakkında bilgiler verilmektedir.

Kadın, Ürünler kategorisine gönderildi
, , , , , , , , , , , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: