Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlama

Sevgi Özdil tarafından 12 Aralık 2012 tarihinde gönderildi

Yeni yıl kutlaması hazırlığında yeni yıl süslemeleri yanında yemek masası her zamankinden daha süslü ve göz alıcı olmalı. Yılbaşı masası hazırlığına öncelikle masa örtüsünden başlamalısınız. Serecek olduğunuz yılbaşı masa örtüsü üzerine noel babalı ya da süslü çam ağacı motifli runner masaya yılbaşı havasını bir anda getirecektir.

Yılbaşı masanızın ortasına, masadaki renklerle uyumlu bir canlı çiçek, yılbaşı şamdanı, yılbaşı mumları, yılbaşı peçetelikleri, yemek takımı, kadehler ve su bardakları ile muhteşem bir ahenk yakalayabilirsiniz. Misafirlerinize ikram edeceğiniz yılbaşı yemeği ve yılbaşı mezelerini koyduğunuz yemek takımlarının masadaki çiçeğe, şamdanlara veya mumlarla uyumlu olması masaya bakanların göz zevkine hitap edecek türden olmalı.

Yılbaşı yemek seçimini ise davet edeceğiniz misafirlerin damak zevklerini de göz önüne alarak yapmanızda fayda vardır. Daha önce yapmadığınız ve tadını bakmadığınız bir yemeği yılbaşı gecesi misafirlerinize ikram etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü; yapamayabilir veya lezzeti tutturamayabilirsiniz. Aynı şekilde hazırlamayı düşündüğünüz mezelerin yemeklerle yenilebilir derece uyumlu olması ve ikram edeceğiniz içeceğe eşlik edebilecek düzeyde olmasına dikkat edin.

Aşağıda sizin için alternatif olabilecek birkaç tane yılbaşı temalı olarak hazırlanan yemek masaları örneklerinden birini seçebilir ya da nasıl olması gerektiğine dair fikir edinebilirsiniz.

yemek masası nasıl hazırlanır 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlamayeni yıl ssüslemesi yemek masası 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlamayeni yıl yemek masası süslemesi 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlamayılbaşı masası örneği 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlamayılbaşı masası runner örnekleri 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlamayılbaşı süslü yemek masası örtüsü 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlamayılbaşı temalı süslü yemek masası modeli 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlamayılbaşı yemek masası yılbaşı mumları örnekleri 150x150 Yılbaşı İçin Yemek Masası Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

Zevkinize göre seçebileceğiniz masa örtüsü, runnerlar, yemek takımları, çatal bıçak takımları, şamdanlar, mumlar, yılbaşı süsleri ve daha birçoğu için bizde.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Online Medikal Market Ürünleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Genel, Yaşam kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: