0
Ara Detaylı Arama

Servis Alımı 5.000 Puanlık Paket _ thecollection01

HEMEN AL

16,15 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

45,00 TL45,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

999
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:


İncelediğiniz bu dijital ürün;
https://www.thecollection01.com alan adı üzerinde faaliyette bulunan internet sitesinin tüketicilere sunduğu kullanım ve barındırma (hosting) hizmetleri kapsamında ve yalnız bu site kullanıcılarının üyelik hesapları marifetiyle yararlanabildikleri bir satın alma paketidir.

Türkiye saati ile 09:00–22:00 saatleri arasında oluşturacağınız siparişlerde nihaiürün/ödeme onayınızı takiben en geç 2 saat içinde satın aldığınız paket miktarınca Kullanım Hakkı (Puan) bildireceğiniz üyelik (eposta) hesabına tanımlanacaktır. Yani, fiziksel bir ürün gönderimi söz konusu değildir; bu ürünün teslimi çevrimiçi (online) olarak gerçekleşecektir.

İlgili sitede, üye girişi yapıldıktan sonra sırasıyla ‘’Hesabım’’ ve ‘’Puanlarım’’ sekmeleri altında tanımlanan puan bilgileri görüntülenebilecek, yine sırasıyla ‘’Alışveriş Sepetim’’ ve ‘’Puan Kullan’’ sekmeleri vasıtasıyla da bu puanlar ödeme işlemlerinizde kullanılabilecektir.

Bu dijital ürün için firmamız, siz değerli müşterilerine komisyon ücreti karşılığında aracı satıcı hizmeti vermektedir; dolayısıyla satın alacağınız bu paketin dijital bir ürün olma niteliğinin de zaten zorunlu bir gereği olarak, bildireceğiniz üyelik (eposta) hesabına satın aldığınız paket miktarınca puan tanımlaması yapılmasıyla birlikte artık firmamızın ‘’aracı satıcı’’ (bayi) hizmet taahhüdü de geri alınamaz biçimde sona ermiş olacağından, bu ürünün ya da satış bedelinin iadesi mümkün olmayacaktır. Buna karşın, satın alınan paket miktarınca tanımlamanın siteden kaynaklanan nedenlerle hiç, zamanında veya gereği gibi yapılmaması durumunda ise bu yöndeki ilk bildiriminizin bize ulaşmasıyla birlikte süratle gerekli kontroller sağlanarak en geç 2 iş günü içinde para iadesi firmamızca yapılacaktır.

Bu ürünün siparişini oluşturan müşterilerimiz; yukarıda belirtilen açıklamaları eksiksiz olarak okumuş, belirtilen tüm satış koşullarını kayıtsız ve şartsız kabul etmiş sayılır.

İlginize teşekkür eder ve satın aldığınız bu ürünü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Saygılarımızla...
0
0
0
0
1

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.