0
Ara Detaylı Arama

Üzgünüz, bu ilanın satışı sonlanmıştır.

Bayan istek uyandırıcı damla

HEMEN AL

27,99 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

78,00 TL78,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

15

Bu ürünü paylaş:

Spanische fliege

Spanische fliege markasının iki dev ürünü geciktirici krem ve bayan azdırıcı damla satışa sunuldu. Ülkemizde satışına başlandığı andan itibaren satış rekorları kıran bu iki kaliteli ürünü doğal formül ve bitkisel içeriği sayesinde güvenle kullanılabilecek ürünlerdir.

1. Spanische Fliege Bayan Azdırıcı 20 ml Kadın Cinsel İsteksizlik Sorunu Tedavisi

Spanische fliege bayanların cinsel isteksizliklerini ve arzularını ortaya çıkarmak için bitki özlerinden yapılmış bir üründür. Artık spanische fliege ürünü kullanmaya başladığınız an itibariyle etkisini göstermektedir. Cinsel ilişkiye girmeden yarım saat öncesinden gazsız ve alkolsüz bir içecek yardımıyla 5-6 damla damlatılarak kullanılmaktadır.

2. Spanische Fliege Delay Cream Geciktirici Krem

Spanische fliege markasının en yeni ürünü olan geciktiriciler kategorisinin en etkili ve en kaliteli ürünlerinden olan spanische fliege geciktirici krem erken boşalma sorununu gidermeye yardımcı bitkisel bir geciktirici üründür.

 

Sadece normal bir krem gibi penis bölgesine sürülerek kullanılan bu ürün sürüldüğü andan sonra birkaç dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Damlayı içen bayan boşalarak rahatlamak zorundadır.50 kullanımlıktır. Almanya'dan seks ilaçları üreticisinden ithal. Tamamen natureldir.İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur.Satın aldığımız ürünleri üreten fabrikalar "Dünya Sağlık Örgütü Üyesi 'dir...

100% etkili üründür

0
0
0
4
1

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.