2015 Twitter Yenilikleri

Tuba Ogat tarafından 19 Kasım 2014 tarihinde gönderildi

2015 yılı Twitter için yenilikler yılı olacak. Twitter hisselerinde %10’a kadar bir artış sağlayan bu yenilikler yatırımcıların ilgisini çekmiş bir durumda…

Twitter uygulamasına uzun süre bir yenilik ve değişiklik sağlanmaması kullanıcıları tarafından Twitter yöneticilerini eleştiri yağmuruna tutmuştu. Twitter ise; kullanıcılarının memnuniyetini arttıracak yenilikler ile 2015 yılında çok daha sevileceğe benziyor.

İşte Twitter yenilikleri! Sizin de oldukça ilginizi çekecek.

Mesajlaşma

Diğer sosyal medya platformlarına göre geride kalan Twitter, 2015 yılında mesajlaşma konusunda yeni bir atılım yapacak. Artık, 140 karakterden daha fazla mesaj gönderebilme imkanınız olacak.

Bildirimler

Son dakika haberlerini anlık bildirimler ile öne çıkarılması bekleniyor. Önceleri son dakika gelişen durumları mesaj olarak ileten Twitter, bu uygulamayı geliştirerek özel bir bildirimler ile sağlayacağı bekleniyor. Bu tercihlerden birisi siz uygulama içerisinde olmadığınızda paylaşılan her şeyi ön plana çıkarması şeklinde olacak.

Video’da Yenilik

İstediğiniz bir an video çekip, anlık düzenlemelerde bulunabilecek ve anında paylaşım sağlayabileceksiniz.

Twitter’ın sürekli yenilikler ile geliştirildiği ve karşımıza kullanıcı dostu olarak çıkacağı aşikar. Var olan neredeyse tüm özellikler üzerinde yapılan geliştirmeler 2015 yılında kullanıcı ile buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Google'da Çalışmak için Sahip Olmanız Gereken Nitelikler başlıklı makalemizde işe alım, kariyer ve Teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: