Acai Berry – Acai Berry Cilegi

aykut tarafından 20 Mart 2012 tarihinde gönderildi

acai berry Acai Berry   Acai Berry Cilegi

Acai Berry doğal zayıflama ürünleri arasında şuan en revaçta olanlar arasındadır. Acai Berry meyvesinin en önemli özellikleri gün içerisinde yaşadığınız yorgunluğu size minimum düzeyde hissettirmesi ve zinde kalmanıza büyük katkı sağlayaması bunlarla birlikte ayrıca yağ yakımını sağlayarak da hızla zayıflamayı gerçekleştirmesidir.

Acai Berry ilk olarak Güney Amerikadaki kabileler tarafından kullanılmış, ardından Amerikalılar tarafından da keşfedilerek kapsüller haline getirilmiştir. Acai Berry meyvesinin size yararları nelerdir peki, biraz da bundan bahsedelim;

– Sizi formda tutar ve daha enerjik kılar
– Kontrollü ve etkin zayıflama sağlar
– Vücudunuzdaki kırışıklıkları engeller ve geciktirir
– Vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri karşılar
– Detoks etkisi sağlar

Acai Berry Nasıl etki gösteriyor ?

Acai Berry‘de omega 3 ve 6 bulunur. Bilgiğiniz üzere omega 3 ve 6 yağ yakımını hızlandırır. Bu sayede Acai Berry yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlayarak zayıflamayı sağlar. Acai Berry‘nin içinde amino asitler de bulunur. BU amino asitler sinir sisteminizi ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Acai Berry içerisinde; amino asitler, omega 3 ve omega 6, vitaminler (A,B, C, E ) Antioksidan, potasyum, demir ve fosfor bulundurur.

Acai Berry hakkında yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir yan etkisi tespit edilemedi.

Bir önceki yazımız olan Kimi Boy Uzatıcı Taban başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Genel, Sağlıklı Yaşam kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Yoruma kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: