Ahşap Maketler

Sevgi Özdil tarafından 02 Nisan 2013 tarihinde gönderildi

ahşap maket araba modelleri 150x150 Ahşap MaketlerHobiler arasında yapılan maketler ayrı bir yere sahiptir. Özellikle de ahşap maketler. Oldukça eğlenceli ve görsel olarak da çok şık durmaktadırlar. Ahşap maketleri, yapıldıktan sonra ahşap boyası ile boyayıp ahşap cilası da sürünce oldukça güzel bir forma kavuşuyorlar.

Ahşap maket çeşitleri ise; ahşap maket gemi, tekne, ahşap maket uçak, ahşap maket ev, ahşap maket evler köşk şeklinde, ahşap maket araba, kamyon, motosiklet, otobüs, tren gibi ahşap maket oyuncak türleri de vardır.

ahşap maket ev modelleri 150x150 Ahşap MaketlerAhşap maket yapımı ise, aldığınız maket kutusunda bulunan parçaların yapım kılavuzunda gösterildiği şekilden şaşmadan yapıldığında istenilen maket oluşmaktadır. İsterseniz de aldığınız bir ahşap parçasını gerek malzemeler ile yontarak daha önce kafanızda belirleyip çizdiğiniz projeye uygun olarak da yapabilirsiniz.

Bütün işlemlerle uğraşmak istemezseniz de bizde.com’da satılan ahşap maket modelleri içinden zevkinize uygun olanları satı alabilir ya da ahşap maket fiyatları inceleyebilirsiniz.

ahşap maket ev oyuncak 150x150 Ahşap Maketlerahşap maket gemi 150x150 Ahşap Maketlerahşap maket uçak modelleri 150x150 Ahşap Maketlerel yapımı maket ev ahşap 150x150 Ahşap Maketlerahşap maket gemi yapımı 150x150 Ahşap Maketlerahşap maket el yapımı 150x150 Ahşap Maketler

Bir önceki yazımız olan Doğru Yastık Seçimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: