Akıllı Telefonlarınızı Bu Uygulamalar ile Daha Çok Seveceksiniz!

Tuba Ogat tarafından 19 Kasım 2014 tarihinde gönderildi

Artık hiç bir şey eskisi gibi değil! Günlük işlerinizde yardımcı asistanınız artık akıllı telefonlarınız… Mobil uygulamalar ile hem keyifli vakit geçirebiliyor hem de kimi uygulamalar ile telefonunuzu bir kişisel asistan haline dönüştürebiliyorsunuz. Üstelik, yapılan uygulamalar işlerinizi öylesine kolaylaştırıyor ki… Vazgeçmeniz mümkün değil!

FlyCleaners

FlyCleaners Akıllı Telefonlarınızı Bu Uygulamalar ile Daha Çok Seveceksiniz!

Bir İOS veya Android kullanıcısı iseniz; asmanız gereken çamaşırları, kuru temizlemeye verdiğiniz kıyafetlerinizi unutmayı dert etmenize hiç gerek yok. Çünkü, FlyCleaners, çamaşır makinenizin yıkama işlemini tamamladığını ve asmanız gerektiğini size hatırlatıyor. Kuru temizlemeye verdiğiniz kıyafetleriniz mi var? Unuttunuz! FlyCleaners uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Kuru temizlemeye verdiğiniz kıyafetlerinizi ne zaman almanız gerektiğini size söylesin!

Level Money

Level Money Activity copy 1024x512 Akıllı Telefonlarınızı Bu Uygulamalar ile Daha Çok Seveceksiniz!

İOS ve Android’in ücretsiz uygulamalarından biri olan Level Money uygulaması ile bütçe hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilmeniz hedefleniyor. Birikim yapmayı düşünüyor fakat; harcamalar ile ay sonunu denk getiremiyorsanız bu uygulama ile bir şeyleri başarmaya başlayabilirsiniz. Aylık gider ve biriktirmeniz gereken miktarı uygulamaya giriyorsunuz ve Level Money, size ne zaman ne kadar harcama yaparak birikiminize ulaşırken elinizde tutmanız gereken miktarı toparlayabilmenizi sağlıyor. Level Money, bütçe planlayıcınız olarak kişisel asistanlığınızı yapıyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Twitter Yenilikleri başlıklı makalemizde mobil uygulama ve Teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: