Bebeğinizin Banyodaki Oyuncakları

Tuba Ogat tarafından 03 Eylül 2014 tarihinde gönderildi

Bebekleriniz için tüm banyo oyuncakları bizde.com’da! Banyo Oyuncaklarını inceleyin, onun için en keyif verici olanları sepetinize atın. tıklayın.

Daha ilk yaşlarında bir çok çocuk sudan pek hoşlanmaz. Banyo sürecini keyifli hale getirmek için onlara birkaç sürpriz hazırlamanız yeterli… Küçük oyuncaklar onların banyo korkusunu atlatmasını ve hatta bu süreci onlar için keyifli kılmayı sağlar. O oyuncakları ile keyifli dakikalar geçirirken sizin için de bu dakikalar kabus olmaktan çıkacaktır. Eskiden yalnızca ses çıkaran bir ördek banyo oyuncağı ile yetinirken şimdilerde banyo oyuncağı konusunda oldukça yaratıcı epey ürün üretildi. Çocuğunuzun izlediği çizgi film kahramanlarından tutun da banyoda resimlerini inceleyebileceği bir kitaba kadar çok çeşitli ürünler tasarlandı. Kızlar ve erkeklere ayrı ayrı konseptlerde üretimi sağlanan bu oyuncaklar hem keyiflendiriyor hem geliştiriyor hem de bebeğinize banyo yapmayı sevdiriyor. Siz de değişik konseptlerde tasarlanan bu banyo oyuncakları ile bebeğinize hoş dakikalar yaratmak ve bu banyo sürecini daha kolay bir hale getirmek isterseniz seçeneklere bir göz atın ve siparişinizi verin. Şimdi tıklayın. İşte Alabileceklerinizden bazıları:

Playgro Mutlu Bahçe Banyo Kitabı

banyo kitabi Bebeğinizin Banyodaki OyuncaklarıBebeğinizin su fobisini yenmesi için ilgi alanını değiştirin. İçinde onun ilgisini çekecek renkte ve büyüklükte resimler bulunan bir kitap verin. O kitabı incelerken siz de bebeğinizin bakımını kolaylıkla gerçekleştirin.Yumuşak ve su geçirmez tasarlanan banyo kitabı çıkardığı ses ile bebeğinizin duyu algılarını geliştirir. Görselliği ile göz algısını geliştirmesine yardımcı olur. Farketmeden bir oyuncak ile hem eğlendirirken hem de onun gelişimine yardımcı olursunuz.

Fisher Price Banyo Arkadaşlarım

fisher price banyo arkadaslarim Bebeğinizin Banyodaki OyuncaklarıFisher Price‘dan bebeğiniz için üretilen keyifli bir oyuncak… Bebeğinizin dikkatini çekecek renklerde ve ses de tasarlanan oyuncak bebeğinizin oyun zamanını banyoda gerçekleştirebileceğini gösteriyor. Bebeğiniz, karakterin tepesine dokunda çıkan bir ses ile başka bir karakter geliyor. Hem eğlendiren hem de algı geliştiren bu oyuncak bebeğinize banyoda adeta keyifli dakikalar yaşatacak.

Winnie The Pooh Eeyore Bal Küpü Banyo Oyuncağı

eeyore bal kupu banyo oyuncagi Bebeğinizin Banyodaki OyuncaklarıOldukça farklı tasarlanan bu oyuncak Winnie The Pooh izlemek kadar eğlendiriyor. Sevilen karakterlerden Eeyore, bal küpü ile bebeğinizi banyodan zor çıkaracak gibi görünüyor. Oldukça keyifli bir ürün. Winnie The Pooh ve arkadaşarının her biri farklı bir su püskürtme özelliğine sahip… Eeyore’un bal küpü ise eğlencenin bir parçası… Suyun içinde oynadığı Eeyore’u sudan çıkardığında  bal küpü su sızdıracak. Su sızan küpün altını tuttuğunda ise Eeyore ağzından su fışkırtacak. Bebeğiniz baya eğlenecek gibi görünüyor… Diğer oyuncakları keşfetmek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Neutrogena Norveç Formüllü Bakım Kremi başlıklı makalemizde bakım ve kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: