Bebek Odası Mobilyaları ve Fiyatları

Sevgi Özdil tarafından 21 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

Bizde.com’da satılan tüm bebek odası mobilyaları ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bebek odası takımı mobilyaları fiyatları bizde.com’da 1.000TL’den başlayan fiyatlarla satıştadır.

Bebek odası mobilyası denince akla ilk olarak bebek yatağı yada beşik, bebek odası gardırobu, bebek odası komodini / şifonyeri gelir. Tüm bu mobilyaları takım olarak alabileceğiniz gibi tek tek de alabilirsiniz. Bebek odası takımı içinde bulunan bebek odası gardırobunu iki dolaplı ya da üç dolaplı, aynalı ve çekmeceli satın alabilirsiniz. Erkek bebek odası takımı veya kız bebek odası takımları pembe, kırmızı, mavi, beyaz ve diğer renklerde sizin tercihinize uygun tasarlanmıştır. Ayrıca bebek odası beşiğini büyüyen yataklı özelliğe sahip mobilyalardan seçebilirsiniz.

bizde.com’da satılan bebek odası mobilyaları ürünleri kaliteli malzeme, titiz işçilik ve yüksek teknoloji standartları çerçevesinde üretilmiştir. Tüm bebek odası mobilyaları Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde asla kansorojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Çevre sağlığı standartlarına uygun E1 kaliteli malzemelerden üretilmişlerdir. Çocuk sağlığı ve güvenliği şartlarına uygundur. Beşiklerde sallanma,sabitlenme ve asansör sistemi mevcuttur. Bebek odası yatağı beşik halindeyken 70×130 ebatında bir ortopedik yatak ile uyumludur. Karyola halindeyken 70×180 ebatında ortopedik yatak ile uyumludur. Sallanabilir ve ön korkuluğu asansörlüdür.

Bir önceki yazımız olan Kablosuz Usb Klavye Fiyatları başlıklı makalemizde Teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
, , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: