Bronzlaştırıcı Mendil Kullanımı

Sevgi Özdil tarafından 19 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

Bizde.com’da satılan tüm bronzlaştırıcı mendil markaları için linke tıklayın.

Bronzlaştırıcı mendil, güneşsiz bronzlaşmanın yeni bir yöntemidir. Kremler ile aynı işlevi görürler. Bronzlaştırıcı kremden tek farkı mendil formunda olmasıdır. Bronzlaştırıcı mendiller yüz ve vücutta güvenle kullanılabilir. Hafif formülü sayesinde cilde kolaylıkla sürülür. Bronzlaştırıcı mendil uygulama sonrası tende yağ bırakmaz. Özel parfümü sayesinde güzel kokar. Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Bronzlaştırıcı mendili tüm vücutta kullanabilirsiniz. Bronzlaştırıcı mendil kullanımında öncelikle vücudunuzun kuru ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Kuru ve temiz vücuda ortalama 2 ila 4 mendil yeterli gelecektir. Mendili cilde hiç boş yer kalmayacak şekilde sürün. Bronzlaştırıcı mendil etkisini hemen göstermez. Yaklaşık iki üç saat sonra bronzlaştırıcı mendilin etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Teninizde 2 ton kadar bir bronzluk oluşmaktadır. Diğer güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler gibi teni asla turuncu yapmaz.

Bir önceki yazımız olan Kapıda Ödemeli Alışveriş Siteleri başlıklı makalemizde alışveriş, Teknoloji ve yaşam hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel, Güzellik & Bakım kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: