Crocs Terlik Online Satış

Sevgi Özdil tarafından 02 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

crocs terlik fiyatları Crocs Terlik Online SatışCrocs terlikleri bu ara herkesin ayağında görmek mümkün. Neden bu kadar çok tercih ediliyor bu terlikler, crocs terlik özellikleri neler?

Ayaklar vücudun tüm ağırlığını taşıyan organlardır. Bu hayati değer ve öneme sahip ayaklar bir insanı günde ortalama 16 saat taşıyor. İşte bu sebeple de ayaklar insan vücudunun en önemli ve hassas organları arasında.
Gün için de bazen çok fark etmesek de ayaklar günün her anı ciddi bir baskı ve ağırlığa maruz kalıyor. Buna yoğun iş hayatına ve şehir hayatının koşuşturması ve temposu da eklenince ayaklarda şişlik, kızarıklık ve eklem ağrıları gibi sorunların baş göstermesi kaçınılmaz bir hal alıyor. Bir de ekstra bu sorunlara sağlıksız ayakkabı kullanımı da eklenince, ayaklarda yaşanan sağlık problemleri ciddi boyutlarda kendini göstermeye başlıyor.

crocs terlik indirim Crocs Terlik Online Satış
Şimdi, ayaklarda yaşanan tüm sorunların önüne geçen bir ayakkabı türü var. Dünyanın her yerinde insanların beğenisini toplamış, sevgisini kazanmış, 2006’da global pazarda 24 milyon satış rakamına ulaşmış bu eşsiz markanın adı CROCS!

Crocs terlik modelleri hangi malzemeden üretildiğini merak ediyorsanız eğer, tüm crocs ayakkabılar Proprietary Closed Cell Resin (PCCR) olarak bilinen bir malzemeden imal edilmektedir. Bu malzeme; plastik olmadığı gibi, kauçuk da değildir. PCCR doğala yakın, anti-mikrobiyel, mümkün olduğunca kokuyu engelleyen bir malzemedir.

Crocs terlik nerede satılır, crocs’u nereden satın alabilirim sorularının cevabı ise bizde.com.  Bizde.com sitende Crocs terlik online satış fırsatı alı alabilirsiniz.

Crocs, eşsiz tasarımı ve renk seçenekleri yanında, sağlıklı ayaklar için harika bir alt yapı hazırlayan onlarca özelliğe sahip. Özellikle konforlu olması ve bazı aksesuarlarla tamamlama imkanı olması sayesinde kendinize özel bir stil yaratabilmeniz Crocs’u farklı kılmakta. Aynı zamanda topuğu destekleyen dizaynı ve mevcut hava delikleri de Crocs’un diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Crocs ayakkabı üzerindeki özel delikler, rahatlatıcı bir hava akımı sağlıyor. Böylece terlik hiç bir şekilde terleme yapmayarak ayakları nemlendirmiyor.

en ucuz crocs terlik Crocs Terlik Online SatışCrocs terlik, patenti kendisine ait olan hammadesi ile koku yapmıyor ve ayakta bakterilerin üremesini engel oluyor. Böylece maksimum düzeyde hijyen sağlıyor. Zaten tüm dünya genelinde pek çok hastanede, doktorların ve sağlık personelinin tercih etmesi de bu özelliğini kanıtlıyor.

Crocs terliğin bir teki 150 gram ağırlığında. Esnek yapısıyla ayağı sarıyor ve böylece yastık üzerinde yürüyormuş hissi yaratıyor.

En güzel çirkin”, işte tüm bu özellikleri ile yediden yetmişe herkes tarafından tercih ediliyor. Her an her yerde; evde, işte, plajda, bahçede, yürüyüşte, sporda, teknede, oyunda ve aklınıza gelebilecek her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Işıklı Paten Flash Roller başlıklı makalemizde Ayakkabıya takılan ışıklı paten, Flash roller paten ve flash roller paten modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: