Elektrikli Şofben

Sevgi Özdil tarafından 09 Temmuz 2013 tarihinde gönderildi

arçelik elektrikli şofben fiyatları 150x150 Elektrikli ŞofbenYıl boyunca çok güneş alan bir bölge de yaşamıyorsanız. Kullanma suyunu ısıtmak için güneş enerjisi sistemine sahip değilseniz elektrikli şofben tam sizin aradığınız cihaz denilebilir. Tabi bunun üzerine ilk soru gelir elektrikli şofben mi termosifon mu? İkisininde kendine göre artıları vardır. Elektrikli şofbende anında sıcak suya ulaşma imkanınız var. Bu sıcak suya ulaşırken de ihtiyacınız olan kadar elektrik harcarsınız.

arçelik termosifon fiyat 150x150 Elektrikli ŞofbenTermosifon kullanımında ise öncelikle elektrik şalterinin açılması gerekmektedir. Büyük haznenin istenilen sıcaklığa gelene kadar geçen bir bekleme süresi vardır. Bu süre içinde yavaş yavaş ısınan su elektrik harcama konusunda da biraz cömert oluyor ve fazlası ile enerji kullanıyor. Bu da doğal olarak ay sonunda gelen faturaların yüksek meblağlarda kendini gösteriyor. Termosifon ve elektrikli şofben kıyasladığımızda aynı işi aynı şekilde yapan iki cihaz. Biri büyük haznesi ile elektrik faturasını kabartıyor, diğer anlık ve istenilen derecede sıcak suyu sağlıyor. Termosifon fiyatları ve elektrikli şofben fiyatları incelendiğinde aradaki fiyat farkı da kararınızı hangi yönde doğru bir şekilde vereceğinizi size gösteriyor.

ariston termosifon 150x150 Elektrikli ŞofbenElektrikli şofben kurulumu da oldukça pratiktir. Kullanmak istediğiniz yerde ki çeşmeden bir hortum şofbene bağlanarak soğuk su girişi sağlanır. Şofbenden kendi hortumundan çıkan sıcak su çıkışı ile de istediğiniz derecede sıcak suyu elde edersiniz. Elektrikli şofbenin üzerinde bulunan rakam ile de suyun sıcaklık derecelerini ayarlayabilirsiniz.
NOT: Şofbene giden soğuksu hortumuna kesinlikle müdahale etmeyin. Değiştirmeye kalkmayın. Yoksa şofbene yeteri kadar su gitmez. İçinde bulunan rezidansı yakarsınız. Yok yere kendinize masraf çıkarırsınız.

 Elektrikli Şofbenbosch termosifon 150x150 Elektrikli Şofbendemir döküm termosifon 150x150 Elektrikli Şofbenelektrikli şofben montajı nasıl yapılır tezgah altı montaj 150x150 Elektrikli Şofbenelektrikli şofben nasıl kurulur 150x150 Elektrikli ŞofbenFELIX ELEKTRIKLI SOFBEN ANI SU ISITICISI SOFBEN 150x150 Elektrikli Şofbenihlas elektrikli şofben 150x150 Elektrikli Şofbenihlas şofben fiyat 150x150 Elektrikli ŞofbenTermosifon baymak 150x150 Elektrikli Şofben

Bir önceki yazımız olan Oruç Tutarken Nelere Dikkat Etmeliyiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: