En İyi Kapatıcı Pudra Hangisi

Sevgi Özdil tarafından 25 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

en iyi kapatıcı pudra hangisi 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra HangisiMakyaj yapma esnasında ilk adım yüzü temizlemek ve ardından nemlendirici sürmektedir. Nemlendirici cilt tarafından iyice emildikten sonra yüze kapatıcı fondöten ya da kapatıcı pudra sürerek makyaj yapılmaya başlanır. Tüm kapatıcı pudra ve kapatıcı fondöten markaları bizde.com da incelemek için tıklayınız.

 

max factör fondöten 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra HangisiKapatıcı satın alınırken dikkat edilmesi gereken birkaç konu başlığına dikkat çekmek istiyoruz. Öncelikle ucuz ve sahte ürünlerden kesinle kaçınmanızdır. Çünkü, cildiniz ucuz ve kötü fondöten ya da pudradan etkilenerek alerjik reaksiyon gösterebilir. Kapatıcı seçerken mutlaka cilde hava aldıran kaliteli ürünleri kullanmaya dikkat edin.

 

maybelline köpük fondöten 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra HangisiKapatıcı fondöten ve kapatıcı pudra seçiminde diğer önemli bir nokta da ürünün cildinizle aynı renkte olmasıdır. Çok koyu ve çok açık renkler cildinizde Kötü bir görüntü ortaya çıkarır. Cilt renginizden çok açık bir ürün kullanmanız sizi olduğunuzdan daha solgun ve hastalıklı gösterebilir. Aynı şekilde çok koyu renkte kalan kapatıcı boyun rengi ile yüz rengi arasındaki renk farkını ortaya çıkarır ve sizi daha komik ve çirkin gösterir.

 

clinique pudra 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra HangisiKapatıcı tavsiye edecek olursak; bizde.com’da bayanların en çok satın aldıktan sonra kullanıp memnun kaldığı ürünlerin markaları sıralayalım. Özellikle tiyatro ve televizyon oyuncularının tercihi olan Kryolan kapatıcı, Mac kapatıcı, Maybelline kapatıcı, Max Factor kapatıcı, clinicque kapatıcı gibi markaların su bazlı fondöten çeşitleri en çok sevilenler arasındadır.

en iyi kapatıcı fondoten hangisi 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra Hangisi maybelline fondöten 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra Hangisi kryolan kapatıcı fondöten 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra Hangisi flormar pudra 150x150 En İyi Kapatıcı Pudra Hangisi

Bir önceki yazımız olan Havalı Hasta Yatağı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Genel, Güzellik & Bakım kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: