Epilatör Seçimi

Sevgi Özdil tarafından 08 Kasım 2012 tarihinde gönderildi

Bayanların en çok başını ağrıtan sorunlardan birisi de doğru epilatör seçimidir. Piyasa da neredeyse her markanın bir epilasyon aletini bulmak mümkündür. Burada marka seçimi çok da önemli değildir. Asıl önem epilasyon aletinin çalışma prensibidir.

epilasyon aleti çok başlıklı Epilatör SeçimiEpilasyon aletleri; şarjlı yani kablosuz epilatör, kablolu epilatör, banyoda su ile çalışabilen epilatör, buz hazneli epilatör, soğuk hava üfleyen epilatör, led ışıklı epilatör gibi bir sürü çeşidi mevcuttur. Çeşitlilik bu kadar fazla olunca da epilasyon makinası seçimi de zorlaşıyor. Burada seçim yaparken bir tüketici olarak bilinçli seçimler yapmalısınız. İşinize yarayacak doğru cihazı uygun fiyata almanız ve seçtiğiniz epilasyon aletini diğer modellerle kıyaslarken markaları göz önünde bulundurmamanız gerekir. Çünkü, ucuz epilasyon aleti kötü çıkar, pahalı epilasyon aleti iyidir düşüncesi yanlış bir düşüncedir.

 

suda çalışan epilasyon aleti epilatör Epilatör SeçimiSeçim yaparken, satın almayı düşündüğünüz epilasyon aletini (eğer ki böyle bir şansınız varsa) mutlaka deneyin. Çünkü cildinize uyum sağlayamayıp tahriş edebilir. Bir de seçeceğiz epilatörün kullanışlı başlıklara sahip olması önemlidir. Tavsiyemiz satın alırken mutlaka kullanacağınız bölgeye uygun bir epilasyon başlığı olup olmadığını kontrol etmenizdir. Epilasyon aletini kullanırken de tüylerin çıkış yönünde cihazı kullanmayı unutmayın. Aksi taktirde ciltte batıklar olmaya başlar. Epilasyon işlemlerinden sonra da, edineceğiniz doğal kalıcı tüy kökü zayıflatma kremi ve tüy azaltma kremlerini kullanabilirsiniz.

Sadece bayanlar için değil erkekler için de epilasyon aletleri ve kişisel bakım aletleri (saç, sakal) mevcuttur. Bu ürünleri bizde.com sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Uzun Kış Gecelerinde Ailece Verimli Zaman Geçirmenin Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel, Güzellik & Bakım kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: