Erkek Kot Kemer Modelleri

Sevgi Özdil tarafından 13 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri de kemerdir. Kot kemeri modelleri kumaş pantolon kemerine göre daha kalın ve daha sportif bir görünüşe sahiptir. Kot kemerinin kemer tokası da kumaş pantolon kemerine göre daha büyük olur ve daha sportiftir. Kumaş pantolon kemeri daha ince ve daha sade bir yapıdadır. Pantolon kemeri deri üzerine bazen şık işlemeler ve örgü desenleri olabiliyor. Bu desendeki ince deri kemer modelleri kumaş pantolonlarda tercih ediliyor.

erkek kot kemer modelleri Erkek Kot Kemer Modelleri

Bizde.com’da satışı devam eden tüm erkek kemer modelleri için linke tıklayın ve sitemizi ziyaret edin. Alışveriş bir tık ötenizde.

Erkek kot kemer fiyatları 20TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kemerin fiyatını değiştiren etken üretim malzemesi, işçilik ve markasıdır. Deri kemerler her zaman için suni deri ve diğer malzemelerden üretilmiş kemerlerden daha pahalıdır. Ayrıca deri kemer üzerine yapılan bazı işlemeler el işi olduğu zaman da fiyatı arttıran bir etken olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hamile Salopet Tulum Modelleri başlıklı makalemizde alışveriş, giyim ve kadın giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
, , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: