Ev Alarm Sistemleri

Sevgi Özdil tarafından 02 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

ev alarm sistemleri tavsiye Ev Alarm Sistemleri

Yaz geldi, tatil başladı. Yazlıklara ve yaylara taşınanlar gitti. Şehir boşaldı. Ancak hırsızlar hala şehirdeler ve gün geçmiyor ki bir hırsızlık olayı duymayalım. Sizde tatile giderken ofisiniz ve eviniz güvende olsun istemez misin? Ev alarm sistemleri ile gözünüz arkada kalmasın.

Ev alarm sistemleri; hırsızlık olaylarında en çok evler başta olmak üzere her geçen gün artmaktadır. Günümüzde ev, iş yeri ayrımı yapmaksızın artık ev güvenlik sistemleri kullanımı zorunlu bir ihtiyaç halini almıştır. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde ev ve iş yeri hırsızlarına karşı en etkili caydırma yöntemi olarak görülmektedir. Ev alarm sistemleri seçiminde çokça seçenek, marka ve model mevcuttur. ev alarm sistemleri fiyatları biri birinden çok farklı model ve markalar bulunsa da ev alarmı veya ev güvenliği denilince önce ihtiyaca göre bir alarm sistemi seçmektir. Kablolu alarm sistemleri ve kablosuz ev alarm sistemleri alternatifleri başlıca alarm sistemleridir.

 

Banka kuyumcu gibi yerlerin geceleri soyulmuyor olmasının nedeni tesadüf değil, sadece gsm alarm sistemleri ile korunan iş yerleri olmalarından ötürüdür. Alam sistemleri eviniz ve iş yeriniz için hazırlanmış ev güvenlik sistemi paketi ürünlerine ilave olarak, ücretsiz kurulum ve ücretsiz sim kart ile birlikte 1 yıl 7/24 ücretsiz abonelik avantajı dahil edilerek oluşturulmuş bir kampanyalar bulunmaktadır.

Özellikle ev güvenlik sistemi ve ev alarm sistemlerine karar verirken kablosuz ürünlerin çalışma frekansı çok önemli bir faktördür. Bir çoğu kablosuz wireless alarm sistemleri olduğundan insan sağlığına etkisi de bulunmaktadır. Bu sebeple kablosuz ev alarm sistemleri 433 mhz değil mutlaka sağlık dostu 868 mhz frekansta çalışan alarm sistemleri olduğuna dikkat edilmelidir.

Evde ya da iş yerinizde kayda değer bir maddi ürünün bulunmaması ucuz basit bir güvenlik alarm sistemi kurulumunun olabileceği anlamına gelmemelidir. Ev alarm sistemlerinin çoğunu tanıyan bilen hırsızlar bu basitlikten mutlaka istifade etmek ve ev veya iş yerinizi soymak isteyeceklerdir. Böyle bir durumda hırsızın evin içerisinde sizle veya evde yaşayan biriyle karşılaşması halinde her iki tarafında korunma iç güdüsü ile saldırı ve savunma duyguları ortaya çıkar. Bu gibi öncesinde yaşanmış olaylarda hırsızların üzerinde saldırı amaçlı taşıdığı silahlarını hiç düşünmeden kullandıkları bilinmektedir. Bu yüzden mal güvenliğinizden önce can güvenliğiniz için kaliteli, tanınmış iyi markaların Ev alarm sistemleri kurulumu yaptırın.

Bir önceki yazımız olan Crocs Terlik Online Satış başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Genel kategorisine gönderildi
, , , , , , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: