Hammer Jack Ayakkabı

Sevgi Özdil tarafından 26 Şubat 2013 tarihinde gönderildi

hammer jack beyaz tabanlı lacivert bot nubuk 150x150 Hammer Jack AyakkabıSon günlerde İstanbul ve kıyı bölgelerde güneş yüzünü gösterip içimizi ısıtsada baharın gelmesine daha zaman var gibi görünüyor. Son zamanlarda moda olan ve herkesin tercihi haline gelen Hammer Jack ayakkabılar oldukça revaçta. Hammer Jack ayakkabı modelleri, Hammer Jack bayan bot modelleri ve Hammer Jack bayan çizme modelleri en çok tercih edilen modeller arasında.

hammer jack beyaz tabanlı mavi bot nubuk 150x150 Hammer Jack AyakkabıHammer Jack erkek bot ve bayan bot modellerini inceleyecek olursak bu ürünlerde %100 deri olanları ve kışın soğuk ve karlı günlerde oldukça sıcak tutan kar botları bulunmaktadır. Ayrıca koleksiyonda sadece bot değil %100 deri bayan çizmeleri de bulunmaktadır. Bot ve çizme modelleri olarak; kovboy çizmesi, kovboy bot modelleri, waterpool yani su geçirmez özelliklerde olan bot ve çizmeler en çok satılan ürünlerdendir.

hammer jack gül kurusu nubuk bot modelleri 150x150 Hammer Jack AyakkabıSon zamanlarda renkleri ile de oldukça göz dolduran ve milyonların tercihi haline gelen renkli nubuk bot modelleri, hammer jack bot modellerinde de yerini almış durunda. Bu koleksiyona z.ter nubuk bot adı verilmiş ve neredeyse hemen hemen her renkte nubuk bot bulmak mümkün durumda. Geçen kış sezonunda ve bu kış sezonunda en çok tercih edilen nubuk bot rengi olarak ilk sırada cat modelli sarı nubuk bot, koyu mavi veya lacivert nubuk bot, pastel pembe bej nubuk bot modelleri de sarı renk bottan sonra en çok tercih edilen modeldir.

Hammer jack ayakkabı, bot ve çizmelerinin bir diğer özelliği de, dışı ister deri ister nubuk olsun botlarının iç kaplamasında deri bulunmaktadır. Ayrıca hammer jack ayakkabı tabanı termo taban özelliğinde üretilmiş olup ayaklarınız için en sağlıklı malzemeler kullanılmıştır. Bütün bu üstün özelliklere sahip hammer jack ürünlerini ve hammer jack fiyatları incelemek için bizde.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz de beğendiğiniz ürünün kapıda ödemeli kargo ya da kapıda ödemeli alışveriş seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

hammer jack içi kürklü bayan kar botu 150x150 Hammer Jack Ayakkabıhammer jack kahverengi deri erkek bot modelleri 150x150 Hammer Jack AyakkabıHammer jack koyu mavi lacivert bot modelleri  150x150 Hammer Jack Ayakkabıhammer jack siyah bot modelleri 150x150 Hammer Jack Ayakkabısarı cat modelli hammer bot modelleri 150x150 Hammer Jack Ayakkabız ter hammer jack pembe bot nubut bayan 150x150 Hammer Jack Ayakkabı

Bir önceki yazımız olan 2013 Eşofman Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: