Hisar Mercury Seti

Sevgi Özdil tarafından 14 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

hisar mercury çatal bıçak takımı Hisar Mercury Seti

Dünya ünlü mutfak ürünleri  markası Hisar yeni ürünleriyle bayanların en çok tercih ettiği markalar arasında en üst sıralarda yer alıyor. Hasar mercury serisi ile 2014 mutfak modasını belirlemeye kararlı.

Hisar mercury seramik tencere tava, Hisar mercury tencere seti fiyatı, Hisar mercury çelik tencere seti, Hisar mercury sahan seti, Hisar mercury tencere seti, Hisar mercury çatal bıçak takımı, Hisar mercury düdüklü tencere, Hisar mercury çaydanlık Hisar ürünleri içinde en beğenilenlerinden sadece bir kaçı.

hisar mercury teflon tencere seti Hisar Mercury SetiHisar ürünlerinin mercury serisini içinde yer alanları tek tek satın alabileceğiniz gibi takım olarak da satın alabilirsiniz. Hisar çelik tencere seti ya da tek tenceresi uzun ömürlü yapısı ve paslanmaz çeliği ile yıllarca en sevdiğiniz yemeklerinizi hazırlamayı garanti ediyor. 2014 Hisar tencere ve tava seti siyah renk ve gold renklere sahip takımlar oldukça şık ve kullanışlı.

Aynı şekilde Hisar mercury saten çatal bıçak seti paslanmaz çelik yapısı ile bulaşık makinesinde yıkanır, paslanmaz ve parlaklığını uzun yıllar boyunca asla kaybetmez. Özel tahta çantası ile de oldukça şık ve kullanışlıdır.

Hisar mercury düdüklü tencere renkleri içinde de mutfağınız ile en uyumlu olanı seçebilirsiniz. Gözünüze hem de midenize hitap eden Hisar ürünleri mutfağınızı daha çok sevdiğiniz bir yer haline dönüştürebilirsiniz. Şu an için Hisar mercury renkli düdüklü tencere ürün yelpazesinde üç renk bulunmaktadır. Bunlar; kımızı, sedef ve gold renklerdir. Düdüklü tencerelerin her biri 6LT hacme sahiptir. Tüm hisar ürünleri gibi 18/10 paslanmaz çelik yapısı ile indüksiyon ocak, gazlı ocak ve elektrikli ocaklarda güvenle kullanabilirsiniz. 

hisar mercury kirmizi duduklu tencere 150x150 Hisar Mercury Setihisar mercury sedef duduklu tencere 150x150 Hisar Mercury Setihisar mercury gold duduklu tencere 150x150 Hisar Mercury Setihisar mercury 3lü sahan seti 150x150 Hisar Mercury Setihisar mercury 4lu yaglik sirkelik tuzluk biberlik 150x150 Hisar Mercury Seti

Bir önceki yazımız olan En Ucuz Tost Makinesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: