İlkbahar Yaz Ofis Giyim Önerileri

Tuba Ogat tarafından 11 Mart 2015 tarihinde gönderildi

Bir kışı daha geride bıraktığımız şu günlerde gardrobumuza da bahar geldi. Kombinlerimizi yenilemenin kışlıkları kaldırmanın zamanı artık geldi. Özellikle çalışan bayanlar için her gün ne giyeceğini düşünmek fazlasıyla meşgül edici oluyor. İlkbahar yaz sezonunda hangi kombinlerle işe gideceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız sizin için hazırladığımız önerilere bir göz atın.  Ofisin en şık bayanı olmaya hazır mısınız!

Ofis ortamınıza göre belirleyeceğiniz bir tarzda şıklıklar yaratmak tamamen sizin elinizde! Öncelikle yapmanız gereken gardrobunuzdaki fazlalıklardan kurtulmak. Fakat; hepsinden değil. Daha önce artık giymekten vazgeçtiğiniz birtakım parçalar, yeni kombinler yaratırken işinize yarayabilir. Öncelikle, onları nerelerde değerlendirebileceğinizi düşünün.

Geçen seneden bu zamana belki kilo vermiş olabilirsiniz. Ceketinizin beli artık tam oturmuyor olabilir veya pantolonunuzun. Yeniden değerlendirerek yeni kombinler yaratabilirsiniz. Böylece paranız cebinizde kalır.

Bir çok renk, bazı dönemler tekrardan moda oluyor. Eğer modayı takip ediyorsanız, bu sizin için büyük bir avantaj. Üstelik, bahar denince akla cıvıl cıvıl renkler geliyor. Bu bahar, rengarenk seçimleri bir araya getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Koleksiyonculara Özel Parçalar Bizde.com'da ! başlıklı makalemizde alışveriş, koleksiyon ve yaşam hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel, Yaşam kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: