Kapalı Havalarda Yapmaktan Keyif Alacağınız Fikirler

Tuba Ogat tarafından 31 Ekim 2014 tarihinde gönderildi

film seyretme Kapalı Havalarda Yapmaktan Keyif Alacağınız Fikirler

Yağmurlu ve kapalı havaların vazgeçilmezidir film keyifleri… Üstelik, canınız o gün hiç dışarı çıkmak istemiyorsa evinizin sıcaklığında keyifle bir dizi – film keyfi yapabilirsiniz. Kapalı havalar, film keyifleri için paha biçilemez değerde… Tek başına olsanız bile harika dakikalar geçirebilirsiniz. Veya vizyonda olan filmlere şöyle bir göz atabilirsiniz. Belki de ilginizi çekecek harika filmler kapalı havanın olumsuz etkisini üzerinizden uzaklaştıracaktır.

sicak sarap Kapalı Havalarda Yapmaktan Keyif Alacağınız Fikirler

Sevdiğiniz biri ile geçireceğiniz hoşça vakitlerden bir tanesi… Hafif bir müzik eşliğinde dışarıdaki yağmuru seyretmek sizi dinlendirebilir. Bir de sevdiğiniz insanlar ile birlikte iseniz bu keyif hiçbir şeye değişilmez. Sıcak şarabınızla yalnız iseniz size eşlik edecek en iyi arkadaş da kitap olacaktır.

avm alisveris Kapalı Havalarda Yapmaktan Keyif Alacağınız Fikirler

AVM’ye gitmek kapalı havalarda yapılacaklar arasında en iyi fikirlerden biri… Yemeğinizi yiyip mağazalarda alışveriş keyfi ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Dışarıda yapabileceğiniz pek çok şey artık bir AVM’nin içine yerleştirilmiş durumda. Neden bu avantajdan faydalanmayasınız ki… Hem kafa dağıtmak hem de iyi bir vakit geçirmek için yağmurlu havayı bahane ederek kendinize biraz zaman ayırmanızın hiç bir zararı yok.

Bir önceki yazımız olan Google'dan İnbox Yeniliği başlıklı makalemizde mobil uygulama, sosyal medya ve Teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: