Kaş Boyası Refectocil

Sevgi Özdil tarafından 04 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

refectocil kaş açıcı 150x150 Kaş Boyası RefectocilUzmanlar saçlar için kullanılan boyanın kaş için kullanılmaması gerektiğini vurguluyor. Çünkü kaş vücut için daha hayati bir organ olan göze çok yakın. Herhangi bir aksilik sonucu kimyasal olan saç boyasının göze teması ya da boyanın kaşı yakması istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple siz siz olun asla saç boyası ile kaşınızı boyamayın. Kaşın yapısına özel olarak üretilmiş olan kaş boyası ile kaşınıza istediğiniz rengi verebilirsiniz. Özellikle de Refectocil kaş boyası markası tamamen bitkisel içeriği ile hem kaşlarınızı renklendirir hemde doğal içeriği sayesinde kaşlarınıza hiç bir zarar vermez.

bizde.com’da satılan tüm kaş boyası markaları ve renklerini incelemek için tıklayınız.

Refectocil kaş boyası, kaşta bulunan beyazları tamamen kapamak, kaşın rengini kırmak veya kaşa ışıltı ve parlaklık katmak için idealdir. Doğal bir içeriğe sahip olması sebebiyle hem kaşların dökülmesini engeller hemde içeriğindeki bitki özleri ile kaş köklerini besler.

Refectocil kaş boyası 45 gün kalıcılığıyla kbitkisel kaş boyası 150x150 Kaş Boyası Refectocilaşlarınız da uzun süre kalarak rengini yitirmeden ilk günkü canlılığını korur. Bir tüp Refectocil kaş boyası ile 60 uygulama yapılabilir. Kaş boyama veya boyayı bekletme sırasında göze kaçan boya gözü yakabilir ancak RefectoCil kaş boyası bitkisel içeriği ile göze hiçbir şekilde zarar vermez.
Refectocil boyalar, kaş rengini açmak için kullanmak amacıyla uygun değildir. Boyalar, var olan rengi koyulaştırmak için tasarlanmıştır. Kaş renginizi açmak için Refectocil boyalar ile açıcı kullanmanız gerekmektedir.

refectocil kaş boyası satın al 119x150 Kaş Boyası Refectocil refectocil kaş boyası nerede satılır 150x150 Kaş Boyası Refectocilkaş boyası markaları 150x150 Kaş Boyası Refectocil

Bir önceki yazımız olan Kalıcı Dövme Silme Kremi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Genel, Güzellik & Bakım kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: