Katlanır Şezlong Modelleri

Sevgi Özdil tarafından 10 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

katlanır şezlong fiyatları 150x150 Katlanır Şezlong ModelleriHavaların güzelleşmesi, tatilin başlaması ile ihtiyaçlarda arttı. Yazlıklarda deniz kenarlarında şezlong bulamamak hep karşılaşılan bir problemdir. Kendi şezlongunuzu götürmek isteseniz hem ağır hem de büyük. Büyük ve ağır olması da taşıma konusunda işleri zorlaştırmakta. Ancak katlanır şezlong modelleri ile bu problem ortadan kalkıyor. Farklı renk seçenekleri ile kişisel katlanır şezlongunuzu dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Plajda, havuz kenarında, kampta hatta evde bahçenizde ve balkonunuzda bile kullanabilirsiniz.

 

katlanır şezlong fiyatları1 150x150 Katlanır Şezlong ModelleriKatlandığında küçülen ve hafif yapısı ile taşınması ve muhafaza etmesi oldukça kolaydır. İster plajda ister piknikte şezlong aramaya çanta şeklinde katlanabilir şezlong ile son verin. Çanta şeklinde katlanabilir şezlong her an yanınızda taşıyıp gittiğiniz her yere götürebilir, ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. Arabanızın bagajına rahatça sığar ve katlanabilen portatif yapısıyla yer kaplamaz. Kompakt bir yapıya sahiptir. Oldukça sağlam demirleri uzun ömürlüdür.

 

s1002a katlanır şezlong 150x150 Katlanır Şezlong ModelleriKatlanır şezlong modellerinde dikkat etmeniz geren en önemli husus ise temizliktir. Katlanır şezlongun demirlerinin ya da bütünün deniz suyu ile temasından kaçının. Çünkü; deniz suyu şezlong demirlerinde oksitlenmeye sebep olur. Aynı şekilde şezlongun üstündeki kumaşında çok deforme olmasına sebep olur. Çanta şeklinde katlanır şezlongun uzun ömürlü ve sağlam kalmasını istiyorsanız özellikle deniz kenarı kullanımlarından sonra şezlongu ilaçsız su ile iyice yıkayın ve deniz suyundan arındırın. Yıkadıktan sonrada iyice kurumasını sağlayın ki yine demirleri çürümesin.

rattan sezlong 150x150 Katlanır Şezlong Modellerikatlanır şezlong koçtaş 150x150 Katlanır Şezlong Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tıraş Makinesi Tavsiye 2014 başlıklı makalemizde Braun tıraş makinesi, en iyi traş makinesi ve kablolu tıraş makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: