Kilolular İçin Mayo Bikini

Sevgi Özdil tarafından 24 Haziran 2013 tarihinde gönderildi

büyük göğüsler için bikini mayo modelleri 150x150 Kilolular İçin Mayo BikiniYaz geldi. Herkesin uzun ya da kısa bir tatil programı yapılmıştır. Her şey çok güzel ancak tek sıkıntı kilosundan rahatsız olan bayanların mayo ve bikini seçimi oldu ise korkmayın. Vücudunuza en uygun mayo ve bikini modelleri bizde. Öncelikle bir bayanın kendi vücudunu iyi tanıması gerekir. Fazlalıkların en çok hangi bölgede yoğunlaştığı, basenlerin veya göbek bölgesinin ne kadar kapatılmaya ihtiyacı olduğunu en iyi sizler bilirsiniz. Bu nokta da unutulmaması gereken şey kötü taraflarınızı kapatırken güzel taraflarınıza dikkat çekmektir. Bu işteki küçük sır ve püf noktası burada gizlidir. bu yüzden kilolular için bikini mayo modelleri seçerken dikkat etmeni gereken noktalar şu şekildedir;

Öncelikle büyük göğüslere sahip iseniz seçeceğiniz mayo ve bikini modelinde dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekildedir;

geniş basenliler için mayo modelleri 150x150 Kilolular İçin Mayo Bikini1- Göğüslerinizi tam olarak kavrayacak ve sarkık görünmesini engelleyecek olan balenli mayo ve bikini üstü olmalıdır. Bu tip balenli mayo ve bikini üstleri göğüslerinizi toparlayarak daha derli toplu görünmesini sağlayacaktır.

2- Genelde klasik bir tarz  vardır o da; siyah beyaz çizgili mayo, dikkatleri göğüslerden uzaklaştırmada birebirdir.

3- Büyük göğüslerin avantajlarından yararlanıp seksi bir görünüm istiyorsanız siyah, boyundan bağlamalı bikini tamda size göredir.

Geniş basenliler için mayo ve bikini seçimi ise;

Basen bölgesi ve üst bacaklar vücudun üst bölgesine göre daha kalınsa, bikini ve mayo seçimini düşük bel ve şort tipi bikini ile mayo modellerinden yana kullanmak daha sağlıklı olacaktır;

kilolular için bikini modelleri 150x150 Kilolular İçin Mayo Bikini1- Bu tip modeller ile dikkati basen bölgesinden uzaklaştırabilirsiniz.

2- Eğer ki; kalça kısmındaki fazlalıklar sizi rahatsız ediyorsa ve selülit problemi de yaşıyorsanız, şort tipindeki bikinileri tercih edebilirsin.

3- Göbek probleminiz yoksa düşük bel bikiniler size çok yakışacaktır.

Eğer ki beliniz kalınsa veya göbek probleminiz var ise;

İki renkli, bel kısmını şeritlerle bölen mayo modelleri tam sizin aradığınız modellerdir.

Kilolular için Mayo Modelleri 150x150 Kilolular İçin Mayo Bikini1- Yan kısımları oyuk ve farklı renkteki mayolar, bel bölgesini olduğundan çok daha ince ve biçimli göstermektedir.

2- Düşük bel ve boyuna çizgili bikiniler, dikkati belinden uzaklaştır ve daha ince bir görünüme kavuşmanı sağlar.

3- Belini ortadan ikiye bölmüş izlenimi veren kalın şeritli bikiniler de size kendinizi iyi hissettirecek modeller içinde yer alır.

Bir önceki yazımız olan Saten Gecelik Sabahlık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: