Köpeğiniz için Boyun Tasması Çeşitleri

Sevgi Özdil tarafından 21 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

Köpek göğüs tasması ve köpek boyun tasması bizde.com’da satıştadır. Tüm köpek tasması modelleri ve fiyatlarını inceleyerek bir tıkla satın alabilirsiniz.

Köpek tasmaları sağlık için olanlar haricinde köpek eğitim tasması ve köpek gezdirme tasması olarak iki türdür. Köpek gezdirme tasması da kendi içinde Boyunlu köpek tasması ve köpek göğüs tasması olarak iki çeşittir. Küçük köpekler için genelde göğüs tasması kullanmak daha rahat olmaktadır. Ancak sadece küçük köpeklerde değil büyük köpeklerde de hayvan sahipleri bazı zamanlarda göğüs tasması kullanmayı tercih edebiliyorlar.

Boyun tasmalarında ise eğitim amaçlı olarak kullanılan eğitim tasması ve boyunlu köpek gezdirme tasması kullanılmaktadır. Tasmalar için kullanılan ipler de farklılık göstermektedir. Otomatik şerit gezdirme ipleri köpeklerin ağırlıklarına göre farklılık göstermektedir. Köpek tasması ipi seçerken bunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Makaralı otomatik tasma ipi ve düz tasma ipi arasında siz ve köpeğiniz için en rahat olanını ve en kullanışlı olanı seçmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Mobilyaları ve Fiyatları başlıklı makalemizde anne çocuk, bebek ihtiyaçları ve Dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: