Kryolan Makyaj Malzemeleri

Sevgi Özdil tarafından 18 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

Tüm Kryolan makyaj ürünleri incelemeniz için sizleri bekliyor. Hadi sepetinizi Kryolan ürünleri ile doldurun! Sadece linke tıklamanız yeterli…

Profesyonel makyaj denilince akla ilk gelen isimlerden biri Kryolan makyaj malzemeleridir. Özellikle sinema ve tiyatro makyözlerinin tercihi Kryolan makyaj ürünlerinin Türkiye satışı başlamıştır. Tiyatro, sinema, televizyon, fotoğraf, video ve özel efektler de kozmetik uzmanları ve makyaj sanatçıları tarafından en çok tercih edilen marka olan Kryolan markası Türkiye’de satışının başlaması ile makyözler, kuaförler tarafından da kullanılmaya başlandı. Gelin makyajından, kişisel günlük makyaja kadar her alan da kullanabileceğiniz Kryolan makyaj malzemeleri bizde.com’da da sizler için satışa sunuldu.

kryolan makyaj malzemeleri  Kryolan Makyaj Malzemeleri

Kryolan ürünlerini, online satış yapan bizde.com’dan satın alabileceğiniz gibi, yetkili mağazalarından da satın alabilirsiniz. Kryolan kapatıcı /Kroyolan fondöten olarak bilinen Kryolan supracolor cilt kusurlarında tam ve profesyonel bir kapatıcılık göstermektedir. Cilt parlamasını, kusurların yok edilmesini sağlayan Kryolan fondoten doğal bir görünüme sahiptir. Mükemmel bakışları yakalamak için  Kryolan göz farı ve Kryolan maskara kullanmak size yeter.

NOT: Piyasada çok sayıda satılmaya başlanan sahte Kryolan makyaj ürünlerine dikkat ediniz. Sahte Kryolan makyaj malzemeleri sağlığınızı ciddi şekilde tehdit etmektedir. Orijinal Kryolan makyaj malzemelerinin üzerilerinde PRO-KOZ ithalat etiketini özenle aramanızı rica ediyoruz. Bu etiketin bulunmadığı ürünler sahtedir ve kesinlikle satın alınması tavsiye edilmez.

Bir önceki yazımız olan Diş Beyazlatıcı Ürünler başlıklı makalemizde bakım, kozmetik ve sağlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel, Güzellik & Bakım kategorisine gönderildi
, , ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: