Manyetik Mıknatıslı Ayak Rahatlatıcı Tabanlık

Sevgi Özdil tarafından 09 Temmuz 2013 tarihinde gönderildi

mıknatıslı rahatlatıcılı ayak tabanlığı Manyetik Mıknatıslı Ayak Rahatlatıcı TabanlıkManyetik tabanlık ile ayaklarınıza hak ettiği rahatlığı sağlayın. Manyetik mıknatıslı ayak tabanlığı, manyetik akapunktur etkisi yaratarak cilt altındaki kan damarları ve sinir uçlarına etki eder, yakın ve uzak bölgelerdeki (boyun, omuz, sırt, bel gibi) ağrılarını giderici etkisi vardır. Boyun kireçlenmesinden kaynaklanan tam ve yarım baş ağrılarını dindirmeye yardımcı olur, iç organların işleyişini düzenler. Vücuttaki yara, bere gibi çürüklerin iyileşme sürecini hızlandırır. Manyetik Tabanlık Ayaklarınıza enerji sağlayarak gün içinde lazım olacak olan enerjiyi verir.

Her iki ayakta da bulunan, ayak akupunktur ve refleksojen bölümleri insanın tüm organları arasındaki koordinasyonu sağlamaktadır. Manyetik ayak tabanlıkları temelinde tedavi edici özelliğe sahip manyetik baloncuklar olan hijyenik plastikten yapılmıştır. Küçük elastik çıkıntılar ise masaj fonksiyonunu üstlenerek taban ile tabanlık arasında hava katmanı oluşturmaktadırlar. Tabanlık içinde sahip olduğu mıknatıslı manyetik alan sayesinde vücut bir takım pozitif etkileri hissedebilmektedir. Manyetik ayak tabanın biyolojik aktif noktaları iki türlü manyetik ve fizyolojik masaj etkisi yaratmaktadır. Bu durumda ayak üzerinde daha fazla hava akımı sağlanmaktadır. Düzenli kullanımın ardından tüm bu etkilerin ardından vücudumuzun zindelik ve sağlık kazandığını kendiniz hissedeceksiniz.

Ayaklarınızda manyetik enerji ile rahatlayın;
Ayaklara uygulanan baskının azalmasına yardımcı olur.
Sıcak ve soğuk havalarda ayak sıcaklığının dengede tutarak ayak terlemesini ve üşümesini engeller. Bu tabanlıkların bütün ayak numaraları stoklarda bulunmaktadır.
Ayağın anatomik yapısına göre tasarlanmış bir tabanlıktır.
Özel tasarımı sayesinde her tip ayağa uyması için numaralı yerlerden kesilerek ayarlanır.
Silikon mıknatıslı masaj tabanlığı, insan sağlığı üzerine zararlı hiç bir yan etkisi yoktur.
Yürüyüş yapanlar ve uzun süre ayakta kalanlar için tasarlanmıştır.
Manyetik Ayak Masaj Tabanlığı 36 numaradan 44 numaraya kadar her ayağa, her ayakkabının içene uyum sağlar.
Üzerindeki belirtilen çizgilerden ayak numaranıza uygun bölümü keserek kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Büyük Çocuk Oto Koltuğu Yükselticisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel, Sağlıklı Yaşam kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: