Microsoft Bluetooth Mouse Özellikleri

Tuba Ogat tarafından 10 Eylül 2014 tarihinde gönderildi

Wireless Mouse, sizin kablo ve usb aparatları ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Her yüzeyde kolaylıkla kullanım sağlayabileceğiniz Microsoft Wireless Mouse ile sunumlarınızı kolaylıkla yönetebilir, oynadığınız oyunlarda tam kontrollü bir performans sağlaabilirsiniz. BlueTrack Technology şeffaf cam veya aynalı yüzeylerde çalışmaz. Her iki elinizle de kolaylıkla kullanım rahatlığı yaşatan bu wireless mouse ile bu bölgeler dışında her yüzeyde kolay kullanımsağlayabilirsiniz. İmlecinizin kontrolünü halının üzerinde bile kolaylıkla sağlamanız mümkün. Satın aldığınız Microsoft Wireless Mouse üzerinde açma kapama düğmesi bulunur ve pil ömrü tam 8 aya kadar sizi idare eder. Siz pillerinizi değiştirmeye gerek duymadan pil göstergesi size ne kadar pil ömrünün kaldığını bildirir. Tam 10 metreye kadar bilgisayarınızı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Her yüzeyde kolay kullanım rahatlığı sağlayan BlueTrack Technology vazgeçilmeziniz olacak.

Microsoft Wireless Mouse kullanımı sağlayabilmeniz için Windows tabanlı bilgisayar veya Macintosh tabanlı bilgisayarlarınızda Windows 7, Windows Vista, Windows XP kurulu olması yeterlidir.

Microsoft Wireless Mouse’un tüm özelliklerinden faydalanabilmek için yazılım yüklemesi yapmanız ve öncesinde yazılım şartlarını kabul etmeniz gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Stil Sahibi Olmanın Yolları başlıklı makalemizde giyim ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: