Numaralı Gözlük Çerçevesi Fiyatları

Sevgi Özdil tarafından 21 Mayıs 2013 tarihinde gönderildi

gözlük çerçevesi fiyat Numaralı Gözlük Çerçevesi FiyatlarıGözlük çerçevesi modelleri zevklere göre değişse de asıl belirleyici olan yüze olan uyumu. Özellikle numaralı gözlük kullanmak zorunda olanlar için gözlük çerçevesinin hafif olması, burun kısmına ağırlık vermemesi ve kulak kısımlarından da sıkmaması gerekir. Her yüz tipine göre optik çerçeve modelleri tasarlayan tasarımcılar rahatlık ve hafifliği ön planda tutuyor.

Son yıllarda tasarımcıların bütün yeteneklerini ortaya koyarak ürettiği modeller numaralı gözlük kullanmayanların bile aklını çelmeye başladı. Numarasız sade cam ya da dinlendirici denilen cam ile ihtiyacı olmayan kişiler de kullanmaya başladı. Kimine göre gereksiz bir harcama olarak görünse de çoğu kişi gözlük takmanın kendisine daha çok yakıştığını vurgulamakta.

Kendi içinde apayrı bir sektör olan gözlük çerçevesi sektörü markaların miyar dolarlar harcadığı bambaşka bir sektör. Kendi içinde bir modası ve trendi bile var. Ve bu trend tıpkı giyim modası gibi her sezon değişiyor ve yeni trendler ortaya koyuyor.

Gözlük çerçevesi fiyat aralıkları markasına, modeline ve gözlük çerçevesinin kalitesine göre değişik fiyatlara satılıyor. Hatta öyle ki  bu fiyat dünyanın en pahalı gözlüğü olarak Dolce & Gabanna $383,609’a satılıyor. En çok satılan ve tercih edilen gözlük çerçevesi ise; kemik gözlük çerçeve modelleridir. Bu çerçeveler ile ister numaralı gözlük kullanın isterseniz de numarasız gözlük kullanın. Kemik gözlük çerçeve fiyatı ise 25TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Göz Altı Morlukları İçin Çözüm başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: