Öne Çıkan İOS Uygulamaları

Tuba Ogat tarafından 11 Aralık 2014 tarihinde gönderildi

Kullanıcın beğenisini toplayan ve kullanmaktan oldukça keyif aldığı uygulamalardan birkaçını sizleri haberdar etmek için bir araya topladık. İşte İOS Uygulamaları:

Super

 Öne Çıkan İOS Uygulamaları

Super uygulaması ile artık çektiğiniz fotoğrafların üzerine kolaylıkla kişisel mesajınızı oluşturabilirsiniz. Metinleri görsellikler ile zenginleştirme fırsatı sunan Super uygulaması fotoğraf veya metinlerinizi daha fazla zenginleştirecek.

Rinbw

rinbw 48671  Öne Çıkan İOS Uygulamaları

Sizi arayan kişileri telefonunuzda daha özel kılmak için zil sesi, aradığında bir görüntü gibi klişeleşmiş özelliklerden sıkıldıysanız İOS’un bu uygulaması size çok hoş gelebilir. 5 saniyelik video kayıtlarınızı gelen aramalardaki fotoğraf yerine koyabilirsiniz. Rinbw uygulamasını indirin ve telefonunuzda bir farklılık yaratın.

Post-it Plus

post it plus app screens 600x1044 588x1024 Öne Çıkan İOS Uygulamaları

3M tarafından geliştirilen Post-it Plus, hatırlamak için bir takım notlar almayı seven kişilerin ilgisini toplayan bir ürün. Bu uygulama, notlarınızı bir kağıt üzerinden mobil alana taşıyor. Kameranız ile yakalayacağınız görüntüleri parçalara ayırabilir ve kendinize notlar oluşturabilirsiniz. Tüm notları aynı ekranda görebilir, kareler arasında oynama yapabilir ve tablolar oluşturabilirsiniz. Tüm bu özellikleri uygulamak ve daha ürünü daha fazla inceleme fırsatı yakalayabilmek için Post-it Plus uygulamasını cihazınıza indirerek farklı deneyimler sahibi olmaya şimdi başlayın!

Bir önceki yazımız olan Fobilerinizden Kurtulmak Sizin Elinizde başlıklı makalemizde kişisel gelişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: