Oto Branda En Ucuz

Sevgi Özdil tarafından 15 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

araba brandası hepsiburada 150x150 Oto Branda En UcuzAraba brandası diğer adıyla oto branda çok fazla kişi tarafından tercih edilmez. Araba brandası genelde arabayı kir, toz, ufak tefek çiziklerden korumak için kullanılır. Özellikle de yaz aylarında ve karlı kış günlerinde araç sahiplerinde şöyle bir algı oluşur. Acaba branda kullansam aracı sıcaktan ve soğuktan koruyabilir miyim, şeklinde. Bu algı kesinlikle yanlış bir algıdır. Burada unutulmaması gereken nokta şudur ki; 50 derece çöl sıcağından, güneşinden tutunda -40 derecelik kutup ülkelerine kadar tüm iklim şartlarına dayanıklı olmaları için üretiliyor. Bu sebeple iklimsel olaylardan dolayı boyaya normal şartlarda kolay kolay bir zarar gelmez.

Ancak çevresel etkilerden korumak istiyorsanız o zaman durum başka. Mesela yaz geldi, okullar kapandı. Bütün çocuklar parklarda, bahçelerde, kaldırımlarda oyun oynuyorlar. Oyun oynarken bisiklet sürerken ister istemez ufak kazalar yaşanabilir, aracınız çizilebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü araba brandası ya da oto branda ile aracınızı ufak tefek çevresel etkilerden koruyabilirsiniz.

araba brandası zararları 150x150 Oto Branda En UcuzAraba brandası kullanmak da biraz zahmetli bir iştir. Uzun süre aracınızı kullanmayacaksanız branda ile koruma altına alın. Ancak iki, üç gün için branda ile aracı korumak çokta mantıklı değil. Branda takmadan önce aracın her yerini iyice silin hatta imkanınız varsa yıkayın. Çünkü; branda ile boya arasında kalan toz zerrecikleri aracınızı çizer.

Araba brandası nasıl kullanılır zararı var mı?

Oto brandası aracı zarar vermez. Bir çok kişi tarafından şöyle bir ön yargı vardır. Yazın sıcakta yapışır, kışın soğukta boyayı çizer gibi bu tamamen yanlıştır. Oto brandası bu gibi hava koşulları düşünülerek özel kumaşlardan üretilir.

araba brandası nasıl olmalı 150x150 Oto Branda En UcuzEn iyi araba brandası almak için piyasadaki ürünlere ve markalara göz atabilirsiniz. Araba brandası nasıl olmalıaraba brandası alırken araba ile temas edecek iç yüzeyin pamuklu olmasına bir de havalandırma kanallarının olmasına mutlaka dikkat edin. Bu özelliklere sahip bir araba brandası hiç sorunsuz uzun yıllar boyu aracınızı korumaya devam eder.

Bir önceki yazımız olan iPhone Şarj Kablosu Orijinal başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: