Philips Airfryer Fiyatları

Sevgi Özdil tarafından 08 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

philips airfryer en ucuz Philips Airfryer Fiyatları Airfryer’ın patentli Rapid Air Hızlı Hava Teknolojisi sayesinde %80’e varan oranda daha az yağ içeren lezzetli patates kızartmaları yapabilirsiniz. Bayanlar arasında philips fritöz yağsız olarak çalışan bir cihaz olarak tanımlanan bu ürün lezzetli patates kızartmalarının, atıştırmalıkların ve diğer yemeklerin keyfini sağlıklı ve hızlı bir yöntemle çıkarın. Philips airfryer daha az koku verir ve günlük kullanım için temizliği oldukça kolaydır bir fritözdür.

 

philips fritöz en ucuz 150x150 Philips Airfryer FiyatlarıMutfaktaki en büyük yardımcılardan biri de kızartma makineleri yani fritözlerdir. Piyasa da onlarca markanın farklı modellerde bir sürü fritözleri bulunmaktadır. Ancak, bu firitözler ne kadar kullanışlı olursa olsun yağ haznesine bir hayli miktarda yağ koymak gerektiği için evde kalabalık bir nüfusa yoksa yada misafir gelmeyecekse bu fritözler sürekli olarak kullanılmıyor.

 

philips fritöz fiyatları 150x150 Philips Airfryer FiyatlarıGünümüz teknolojileri ile birlikte firitözlerin yağsız kızartma özelliği çıkması ile hem fazla yağ kullanımından hemde yağdan uzak daha sağlıklı kızartmalar hazırlanabilinmesine olanak sağladı. Tefal actifry fritözden sonra yağsız kızartma yapabilme imkanı sağlayan Philips airfryer birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı.

Türkiye de siyah ve beyaz iki farlı renkte satılan Philips Airfryer fritöz sıfır yağ ile en lezzetli kızartmalar yapabileceğinizin altını çiziyor.

Bir önceki yazımız olan Mac Makyaj Fırça Seti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: