Rimel ve Göz Kalemi Fiyatları

Sevgi Özdil tarafından 20 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

Satışı devam eden tüm rimel göz kalemi çeşitlerine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünler bizde.com‘da.

Rimel ve göz kalemi bir makyajın olmazsa olmazı, çarpıcı bakışların yaratıcısıdır.

Göz kalemini tıpkı eyeliner gibi kullanabilirsiniz. Göz kalemini ucunu açarak ince bir çizgi çekebilir ya da kalemin ucunu kütleştirerek daha kalın bir göz çizgisi elde edebilirsiniz. Dilerseniz göz kalemi ile göz kapağınıza gölge de yapabilirsiniz. Gölge yapmak için öncelikle göz kaleminizi kalın bir çizgi şekline kirpik diplerinden başlayarak göz kapağınıza sürün. Daha sonra bir göz fırçası yardımı ile çizgiyi tüm göz kapağınıza dağıtın böylece göz kapağınızda gölge elde edebilirsiniz hemde hiç göz farına ihtiyaç duymadan…

rimel cesitleri Rimel ve Göz Kalemi Fiyatları

Göz makyajının tamamlayıcısı ise rimel, diğer bir adıyla maskaradır. Rimel satın alırken kirpiklerinizin ihtiyacına uygun bir rimel alın. Örneğin, kirpikleriniz az ise kirpik dolgunlaştırıcı rimel, kirpikleriniz kısa ise kirpik uzatıcı rimel ya da kirpiklerinizin kıvrık olmasını istiyorsanız kirpik kıvırıcı rimel seçiminde bulunmalısınız. Ayrıca rimel çeşitleri için renk seçenekleri de bulunmaktadır. Kahverengi rimel, mavi rimel, yeşil rimel gibi ana renklerde rimeller olduğu gibi bu sezonun trendi fosforlu rimel renkleri de sizin için uygun olabilir.

Bir önceki yazımız olan Bronzlaştırıcı Mendil Kullanımı başlıklı makalemizde kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel, Güzellik & Bakım kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: