Selfie Çubuğu ile Şahane Fotoğraflar

Tuba Ogat tarafından 06 Şubat 2015 tarihinde gönderildi

En güzel anların paylaşımı artık Selfie Modası ile Sosyal medya’da ! Üstelik, zorlanmadan kolaylıkla hoş fotoğraflar çekebilmeniz için Selfie Çubuğu tasarlandı. Ürün bir çubuk ve tüm telefonlara uyum sağlayacak bir telefon aparatından oluşuyor. Hatta tripod özelliği olanlarda fotoğraf makinenizi de bağlayabileceğiniz bir çubuktan bahsediyoruz. Aparat ile çubuğu birleştirdikten sonra artık telefonunuz için de uyumlu bir hale gelecektir. Herhangi bir telefonu bu aparata yerleştirebilirsiniz. Aparatın genişleyebilme özelliği tüm boy ve genişlikte telefonlara uyum sağlayabilme özelliğinin olduğunu gösteriyor.

İstediğiniz açıdan fotoğraf yakalayabilmek adına selfie çubuğu boyunu istediğiniz açı ve boyuta ayarlayabiliyorsunuz. Artıkk, selfie çubuğu sayesinde fotoğraflarınızı çekmek için birisine rica etmenize hiç gerek yok! Tüm kontrol sizin elinizde. İster ışık açısı ayarlayın, isterseniz konumunuzu. Selfie çubuğu ile daha profesyonel fotoğraf çekimi şansınızı arttırın ve anı yakalayın!

Bir önceki yazımız olan Bu Hafta Vizyondaki Filmler başlıklı makalemizde sinema ve yaşam hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışveriş, Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: