Taşınabilir Şarj Cihazı

Sevgi Özdil tarafından 23 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

taşınabilir telefon şarj cihazı 150x150 Taşınabilir Şarj CihazıAkıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar hayatımıza girdiğinden bu yana şarj cihazları da onlarla birlikte çantalar yer aldı. Cihazlar akıllılaştıkça şarj ömürleri kısaldı. Her müsait  anda akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar elektrik prizlerinin, bilgisayarların yanında şarj edilmeye başlandı. Ancak uzun yol ve elektrik prizi ile şarj edilme olanağı bulunmayan durumlar ise tam bir facia.

Bu durumu gözlemleyen firmalar kolları sıvadı ve ekstra şarj edebilen taşınır cihazları piyasaya sürdü. Taşınabilir şarj cihazı akıllı kablo özelliği ile aynı anda iki cihazı şarj edebiliyor. Usb girişli taşınabilir şarj aleti kısa süre şarj olma özelliği, kısa devre gibi ani değişimlerde sisteme kilitleyen yapısı ile ekstra güvenlik sağlıyor.

Powerbank taşınabilir şarj aleti ile telefon, mp3 çalar, tablet bilgisayarlar, andorid ve ios işletim sistemine sahip cihazlarsa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

taşınabilir şarj cihazı teknosa 150x150 Taşınabilir Şarj Cihazıtaşınabilir şarj cihazı lg 150x150 Taşınabilir Şarj Cihazısony taşınabilir şarj cihazı 150x150 Taşınabilir Şarj Cihazısamsung taşınabilir şarj cihazı 150x150 Taşınabilir Şarj Cihazı portatif şarj cihazı 150x150 Taşınabilir Şarj Cihazı iphone taşınabilir şarj aleti 150x150 Taşınabilir Şarj Cihazı

Bir önceki yazımız olan Yolluk Halı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: