Travel Sistemli Bebek Arabaları

Sevgi Özdil tarafından 19 Mart 2013 tarihinde gönderildi

bebek arabası fiyatları 150x150 Travel Sistemli Bebek ArabalarıYeni bebek sahibi olan ailelerin masrafları da oldukça fazla olur. Bir bebeğin ihtiyacını karşılamak için tek tek malzeme almak yerine tek bir malzeme ile bütün gereksinimlere cevap veren ürünler almak daha mantıklı olur. Bebek ürünleri satan markalar da ailelerin hem bütçesine destek olacak çok fonksiyonlu ürünleri piyasa çıkarmaya ve tasarlamaya devam ediyor. Bu şekilde aile bütçesi de zorlanmamış olur.

bebek arabası markaları nelerdir 150x150 Travel Sistemli Bebek ArabalarıBebek arabası satın alırken dikkat etmeniz gereken püf noktalar vardır. Bunlardan biride ergonomik bebek arabası seçimidir. Bu adımda firmaların üretmiş olduğu travel sistem bebek arabaları yani seyahat tipi bebek arabaları oldukça ergonomik sayılmaktadır. Travel sistem bebek arabalarını seçmek sizi yeni doğan bebeğinizin 14-15 kg olana kadar kullanmanıza imkan sağlar. Seyahat tipi bebek arabaları 3’lü fonksiyonları sayesinde yani bebek taşıma koltuğu, araba iskeleti ve portbebeden oluşur. Burada en önemli nokta portbebenin elde rahatça taşınabilmesi ve bebek arabasına da kolayca monte edilebilmesidir. Taşıma koltuğu ise hem bebeğinizi kolayca taşımanıza hem de bebek oto koltuğu olarak kullanmanıza olanak sağlar. Böylece tek tek ürün almak yerine bir ürünle bütün ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

bebek arabası modelleri 150x150 Travel Sistemli Bebek ArabalarıBebek arabası tavsiye ederken de size hafif bebek arabası kolay hareket eder ya da daha hafif olduğu için kullanışlıdır demek yanlık bir ifade olur. Çünkü; bebek arabalarının rahat hareket ettirmek tamamen arabanın tekerleri ile ilgilidir. Bu yüzden hafif olsun diye kaliteden ödün vermeyin unutmayın ki bebeğiniz her zaman aynı kilosunda sabit kalmayacak. Gün geçtikçe ağırlaşacak ve üzerindeki ekipmanın ağırlığını da düşünecek olursanız kalitesiz bir bebek arabası sizi anca 2 yaşına kadar idare edebilir. Bebek arabası markaları olarak tavsiye edebileceklerimiz ise; Chicco, Kanz, Baby2Go, Sunny Baby, Hauck Malibu Travel Sistem, Graco Trekko, Pierre Cardin, Graco Symbio, Mothercare seyahat sistemli bebek arabası, hartan racer, Quinny Zapp Xtra Travel Sistem, mima bebek arabası. Eğer ikiz bebek sahibi iseniz de markaların travel sistem ikiz bebek arabaları da bulunmaktadır.

ev içi bebek arabası modelleri tavsiye 150x150 Travel Sistemli Bebek ArabalarıBebek arabası satın alırken diğer dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de bebek güvenlik sistemi. Bebek arabasının, bebek tarafından kolayca açılamayacak 5 noktalı emniyet kemeri olmalıdır. Arabanın pusetinin hem yatar pozisyonda olabilmesi hem de oturur pozisyonda ayarlanabilmesi. Çünkü kas gelişimini ilerleten bebek yatar pozisyondan oturur pozisyona geçebilecek. Oturabilen bir bebeğin sürekli arabada yatar pozisyonda kalması da mümkün olmaz. Satın almak istediğiniz bebek arabasının kolay hareket etmesini ve konforlu yolculuk olmasını sağlayan tekerleklerdir. Tekerlekler havalı, amortisörlü ve ne kadar büyük olursa o kadar çok konforlu ve bebeği rahatsız etmeyen bir yolculuk yaparsınız. Olabildiğince tek el ile katlanabilen ve açılabilen arabaları tercih edin. Ağırlığının da orta seviyede tek elle açarken ve katlarken sizi yormayacak olmasına dikkat edin ancak çok hafif arabaları da tercih etmeyin çünkü denge sağlamada sıkıntılar çıkarır ve devrilme riski taşır. Bu kadar çok bebek arabası özellikleri ve modelleri arasından bütçenize en uygun, ucuz ve kaliteli bebek arabasını bulmak.

ikiz bebek arabası modelleri fiyatı 150x150 Travel Sistemli Bebek Arabalarıikiz bebek arabası modelleri tavsiye 150x150 Travel Sistemli Bebek Arabalarıkaliteli bebek arabaları 150x150 Travel Sistemli Bebek Arabalarıkanz bebek arabaları 150x150 Travel Sistemli Bebek Arabalarıseyahat sistemli bebek arabası modelleri 150x150 Travel Sistemli Bebek Arabaları

Bir önceki yazımız olan Aromatik Yağlar ve Faydaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: