Vücut Şekillendirici Korse

Sevgi Özdil tarafından 11 Nisan 2013 tarihinde gönderildi

büstiyer korse modelleri 150x150 Vücut Şekillendirici KorseBayanların fazlalıklarını saklamak için kullandıkları korse modellerinin aynı zamanda vücut şekillendirme özelliği taşıdığını da biliyor muydunuz? Vücut şekillendirici korse modelleri düzenli kullanıldığında, hafif egzersiz ve düzenli bir diyet ile zayıflarken vücudunuzun da şekil kazanmasına yardımcı oluyor. Özellikle bel bölgesi ve bel bölgesinde bulunan yan taraftaki fazlalıkların giderilmesinde oldukça etkili.

 

anil dusuk bel sekillendirici koton korse 150x150 Vücut Şekillendirici KorseToparlayıcı bel korsesi, göbek bölgesini ve yanlardaki fazlalıkları toparlamada oldukça etkili. Dar kıyafetlerde, elbiselerde özellikle de dar abiye elbiselerde oldukça etkili. Dikiş izi belli olmayan bu toparlayıcı korse modelleri ile dilediğiniz kıyafeti rahatça giyinebilirsiniz. Dikişsiz yüksel bel silip korse modelleri ya da dikişsiz düşük bel silip korse modelleri ile de karın ve göbek bölgesindeki fazlalıklarınızı saklayabilirsiniz.

 
inci ten straplez boy korse 150x150 Vücut Şekillendirici KorseYeni bir korse modeli olan straplez boy korse ise dar ve askısız elbise modelleriniz için oldukça idealdir. Hem göğüs toparlayıcı sütyen görevi üstlenir hem de göbek bölgesi toparlayıcı korse görevini üstlenir. Basen, bacak ve kalça şekillendirici korse modelleri ise uzun paçalı korse ve kısa paçalı korselerdir. Ayrıca bu paçalı korse modelleri yarım göbek, tüm vücut ve straplez boy korse olarak da satılmaktadır.

 

anil dikissiz etek korse al 150x150 Vücut Şekillendirici KorseKorseler sadece paçalı, slip, boxer, külot ve tanga şeklinde değil etek şeklinde de korseler vardır. Etek korse modelleri ise uzun ve kısa olanları, askılı tüm vücut ve göğüs altında biten yarım etek korse gibi modellere sahiptir. Etek korse modellerini elbiselerin içine, eteklerin içine astar gibi de kullanabilirsiniz. İkisi bir arada korse dedikleri gibi, vücut hatlarını şekillendirip toparlarken etek ve elbise içlerinde astar görevi de yerine getiriyor.

Body korse, atlet korse, jartiyer ve büstiyer korse modelleri, diğer model ve korse fiyatları için bizde.com sitesini inceleyebilirsiniz.

cicek islemeli siyah korse  150x150 Vücut Şekillendirici Korsederi büstiyer jartiyer satın al 150x150 Vücut Şekillendirici Korsejartiyer korse modelleri 150x150 Vücut Şekillendirici Korsejartiyerli korse takim fiyatları 150x150 Vücut Şekillendirici Korsekilolular için büstiyer jartiyer al 150x150 Vücut Şekillendirici Korseseksi büstiyer jartiyer modelleri al 150x150 Vücut Şekillendirici Korsesexy korse jartiyer al 150x150 Vücut Şekillendirici Korsezebra desen jartiyerli korse  150x150 Vücut Şekillendirici Korsevücut hatlarini toparlayan korse fiyat 150x150 Vücut Şekillendirici Korse

Bir önceki yazımız olan İnternetten İsim Silme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: