Yaz İçin Saç Bakım Ürünleri

Sevgi Özdil tarafından 12 Haziran 2013 tarihinde gönderildi

wella yaz saç bakım ürünleri Yaz İçin Saç Bakım ÜrünleriSoğuk ve kuru geçen bir kış mevsiminin ardından sıcak yaz günleri başladı. Saçlar kışın olduğu kadar yazın sıcak, deniz ve havuz suyunun etkisiyle sağlığını kaybeder. Sağlıklı saçlar için yapmanız gereken tek şey özel formüllü yaz için saç bakım ürünleri kullanmak. Bu ürünler sadece bayanlar için değil erkekler içinde uygun yapıdaki ürünlerdir.

Yaza girerken saçlara yapılan bakımlar arasında kırık saç uçlarını kestirmek, boyası gelen saçı yaz moda trendi renginde boyatmak, saç diplerine bakım maskeleri yaptırmak ve daha bir sürü işlemden sonra saçlar yaza hazır. Ancak bütün işlemlerin ardından saçlarda sağlanan bu sağlıklı görüntüyü korumak gerekir. Yaz aylarında güneşin uv ışınları sadece cilde değil saça ve saç derisine de zarar verir. Saçların tek düşmanı güneş değil tabi ki de, tuzlu deniz suyu ve klorlu havuz suyu da saçlara büyük zarar verir. Ancak doğru marka ve doğru ürünler ile bu etkiyi en aza indirmek mümkün olmaktadır.

Bu noktada tabi ki size tavsiye edeceğimiz saç bakım ürünleri mevcut: Wella System Professional Sun serisi. Bu seri içinde Wella sp şampuanından Wella sp saç spreyine kadar beş ürün bulunmakta.

Wella after sun şampuan: Güneşlenme sonrasında saçı nemlendirerek tam bir temizlik sağlar. Burada önemli olan tek nokta tuz ve klorlu su kalıntılarının saçtan uzaklaştırılmasıdır.

Wella after sun saç bakım kremi: Güneş, havuz, deniz sonrası saça yoğun ve hızlı bir bakım yaparak, en ivedi şekilde zarar görmüş saç tellerini onarır.

Wella after sun nemlendirici saç sütü: Durulanmayan bu ürün, güneş sonrası saça uzun süre nem sağlar. Adı üstünde nemlendirici süt; nem, canlılık, parlaklık ondan sorulur.

Wella sun UV sprey: Saçı dıştan içe korur. Yağsız formülü sayesinde doğal saç görünümünü bozmaz. Denize ya da havuza girmeden uygulamanızı tavsiye ederiz. Çünkü; su geçirmeyan etkili formülü saçta maksimum koruma sağlar. Durulanmayan Wella saç bakım ürünlerdendir.

Wella sun konsantre krem: Wella saç kremi ile karıştırarak uygulamanız gerekmekte. On saate kadar güneşin kötü etkilerinden üst düzeyde koruma sağlar. Saç renginin değişmesini engeller.

 

 

Bir önceki yazımız olan Eyeliner Nasıl Çekilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Genel, Güzellik & Bakım kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: