Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscarı

Sevgi Özdil tarafından 11 Temmuz 2013 tarihinde gönderildi

Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscarı Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscarı

Bu yılın Oscar’larını siz dağıtacaksınız. Sizin dağıtmanız için bekleyen bu Oscar heykelcikleri içerisinde en önemlilerini sizin sevdiklerinize armağan edeceksiniz. Böylece tüm sevdiğiiniz insanlar yıllardır hakkettiği ve özlemle beklediği Oscar ödülüne kavuşacak. Sevdiklerinizin bu sene Oscar ödülü sahibi olmasını istemez misiniz? Duygularınızı anlatmanın bundan daha eğlenceli ve keyifli bir yolu daha yok. Aslında akademi ödülleri olarak da bilinen Oscar Ödülleri, dünya çapında en önemli ve en büyük film ödül törenidir. Her yıl Los Angeles’ta büyük bir organizasyon ile Oscar ödülleri sahiplerini bulur. Bu ödül ilk olarak 1929 yılında verilmeye başlanmıştır. Bu ödülün adına neden “Oscar” denildiği hakkında ise çeşitli söylentiler bulunsa da kesin nedeni hala esrarını koruyarak bilinmemektedir. Oscar heykelciğini ilk olarak, ABD’li aktrist Bette Davis’in eski kocasına benzetmesi sonucunda (eski kocasının adı Oscar), bir diğer söylenti de Akademi’nin kütüphanesindeki görevlinin heykeli Oscar adındaki amcasına benzetmesi sonucunda ödülün adı Oscar olarak kaldığı yönünde. 1939 yılına kadar resmi olarak Oscar ismi ile anılmayan Akademi Ödülleri, hangisinin doğru olduğu hala bilinmese de bu gelişmelerden sonra heykelciğin Oscar ismini alarak günümüze kadar geldiği bilinmektedir. Ayrıca Oscar Ödülleri asla satılmaz özellikleriyle de diğer ödül heykellerinden ayrılıyor. Ödülü kabul etmeyenler, 1 dolar karşılığında bu görkemli ödülü tekrar Akademi’ye iade edebilirler.

Tarihin gelmiş geçmiş en görkemli ödülü olarak kayıtlara geçtiği Oscar Ödül heykelciğine sahip olmak ya da sevdiklerinize hediye etmek için bir filmde oynamanıza gerek yok.
Bugüne kadar Brad Pitt, Tom Cruise, Marlyn Monroe gibi ünlülerin bile kariyerlerinde sahip olamadığı bu heykelciği sevdiklerinize hediye edebilir, onları sizin kahramanınız olarak ilan edebilirsiniz.
Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscarı ile emin olun ki; sizin tarafınızdan yılın en iyi’si seçilmek sizi sevenleri mutlu edip, onurlandırır. Bir de bu kişi sevgiliniz, aşık olduğunuz kişi olursa, mutluluk iki kat çarpılmış olur. Sevdiğinize verdiğiniz Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscarı hediyesi ile sizin gözünüzde ne konumda olduğunu bilmesi, hiç kuşkusuz sevgilinizin unutamayacağı bir hediye olur. Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscar hediyesi; altın sarısı renginde, bakalit kaideye tutturulmuştur. Seçmiş olduğunuz Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscar yazılı şablon, bakalit üzerine yerleştirilen altın sarısı renkteki metal plakanın üzerine yazılır ve yerine yani heykelin alt kısmındaki yere monte edilir. Sevdiğiniz insanı Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscar‘ı ile  yılın en iyisi ilan edin ve onu bu hediye ile onu şımartın. Yılın En İyi Aşkı ve Sevgilisi Oscar heykelciği Ebatları 22cm x 8cm x 8cm. Sevdiklerinizin yüzünü güldürebileceğiniz ve kendinizi daha iyi anlatabiliceğiniz eşsiz bir sevgililer günü hediyesi.

Bir önceki yazımız olan Nike Bölmeli Spor Sırt Çantası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: