Yol Haritası Olacak Mobil Uygulama

Tuba Ogat tarafından 16 Ekim 2014 tarihinde gönderildi

Bir proje üzerinde düşünürken veya herhangi bir konuda beyin fırtınası ortamlarınızı kolay kılabilecek bir yöntem aradığınızda işinize yarayacak ve sizi çok fazla düşüncenin arasından sıyırarak planlı bir işleyiş süreci oluşturmanıza yardımcı olacak bir mobil uygulama öneriyoruz.

MindBoared (Android Mobil Uygulama)

Şirketlerde veya bir arkadaş ortamında üretilen bir fikir uygulanan bir eyin fırtınasına artık teknoloji de dahil ediliyor. Zihininizi yoran veya meşgul eden her şeyi bir kenara not almak sizi rahatlatır. Bir de anında şemaya dökebilseniz yeni fikirlere zihninizde yer açmak çok daha kolay bir hal almaz mı…

MindBoared uygulamasında aklınızdaki tüm sınırları kaldırın ve sınırsızca bir çizime dönüştürün. Taslaklarınızı kolaylıkla PDF formatına dönüştüren bu uygulama ile kolaylıkla Google Drive’a yükleyebilir ve dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Size kolaylık sağlayacak bir mobil uygulama olan MindBoared‘ı storunuzdan indirin ve kolaylıkla kullanmaya başlayın. Artık beyin fırtınası saatleri çok daha verimli geçecek.

Bir önceki yazımız olan Form Tutmanızı Kolaylaştıracak Yöntemler başlıklı makalemizde sağlık, sağlıklı yaşam ve yaşam hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel, Teknoloji kategorisine gönderildi
, ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: