Yolluk Halı Modelleri

Sevgi Özdil tarafından 23 Temmuz 2014 tarihinde gönderildi

yolluk halı en ucuz 150x150 Yolluk Halı ModelleriYolluk halı modelleri evlerde, iş yerlerinde, otellerde bir çok alan da kullanılmaktadır. Uzun ince yapısı ve çeşitli modelleri ile bulunduğu her ortamın dekorasyonuna uyum sağlayan halı çeşitlerinden biridir yolluk. Halı çeşitleri kişilerin kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan halılar kişilerin genellikle evlerde şık bir görünüm elde etmesini sağlamak amaçlı kullanılsa da esas amaç yer zeminini kapatmaktır.

saray halı yolluk 150x150 Yolluk Halı ModelleriÖzellikle de halı kullanılmayan evlerin odaların eşyalar bir boşluktaymış dekorasyon tamamlanmamış gibi görülmektedir. Halılar çoğunlukla mobilyalara, odanın dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde kullanılmaktadır. Bu yüzden odalar ve ev dizayn edilirken en son halı seçimi yapılmaktadır. Kişiler bu uyumu göz önüne alarak çeşitli renk ve desenleri kendi beğenilerine, kullanılacak odanın renk tonlarına ve dekorasyonuna göre seçmektedirler.

royal halı yolluk 150x150 Yolluk Halı ModelleriEvlerin ve iş yerlerinin bir çoğunda koridorlar bulunmaktadır. Geniş alanların halılarla kapanması ile evimizde şık bir görünüm elde etmiş olsak da koridorların boş kalmaması göze hoş görünmez ve sanki ev çıplak kalmış havası oluşur. İşte tam bu noktada devreye yolluk halı modelleri girer. Yolluk çeşitleri genellikle koridorun uzunluğu kadar bir ölçüye sahiptir. Ancak bunun yanında istenilen ölçüye göre kesilebilen ve hazırlanan yolluk modelleri de bulunmaktadır. Halı kullanıcıları genellikle salon ve oturma odasında bulunan halılara uygun olarak yolluk halı modellerini seçse de tamamen farklı bir yolluk modelli de seçilebilir. Böylece hem yer zeminlerini kapatarak uyum sağlanmış olur hem de koridor ve antrenin çıplak görüntüsü ortadan kalkmış olur.

padişah halı yolluk 150x150 Yolluk Halı Modelleri merinos halı yolluk 150x150 Yolluk Halı Modelleri kaşmir halı yolluk 150x150 Yolluk Halı Modelleri ikea yolluk 150x150 Yolluk Halı Modellerideco halı yolluk 150x150 Yolluk Halı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Solar Bahçe Lambası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: