Zigon Sehpa İkea

Sevgi Özdil tarafından 06 Ağustos 2014 tarihinde gönderildi

zigon sehpa seti 150x150 Zigon Sehpa İkeaZigon sehpa evlerde olduğu kadar iş yerlerinde de en çok kullanılan mobilyalardan biridir. Modern ve estetik tasarıma sahip zigon sehpalar bizde.com’da satışta! Tüm modelleri incelemek ve fiyat analizi yapmak için tıklayınız.

 

yonca zigon sehpa ucuz 150x150 Zigon Sehpa İkea

Zigon sehpalar iç içe geçebilmeleri sayesinde az yer kaplarlar. İç içe geçtiği zaman tek bir sehpa gibi görünen zigon ayrıldığında içinden 3-4-5-6’a kadar boy boy sehpalar çıkmaktadır. Zigon sehpa çeşitleri, katlanan zigon sehpalar (Çanta zigon sehpa) gibi iç içe geçenleri olduğu gibi yan yana gelerek yonca zigon sehpa modelini de oluşturanlarda bulunmaktadır. Birleşince bir orta sehpa büyüklüğüne ulaşıp ayrılınca küçük küçük sehpa halini alan değişik normlarda olan zigon sehpa çeşitleri de bulunmaktadır.

yuvarlak derili canta zigon sehpa 150x150 Zigon Sehpa İkeaİkea zigon sehpa modelleri, yenilikçi ve ergonomik tasarımlarını müşterileri ile buluşturan bir firmadır. İkea konseptleri ile daha çok uyumlu, modernliği ve tarz olmayı yakalamış zigon sephaları bu marka altında bulabilirsiniz. İstikbal zigon sehpa modelleri ve fiyatları ise detaylara göre değişiklik göstermektedir. İstikbal zigon sehpa, daha klasik tarz salon ve oturma gruplarında alışıla gelmiş zigon sehpa modellerinden oluşmaktadır. İstikbal zigon sehpa fiyatları ise ahşabına, modeline ve sehpa sayısına bağlı olarak 100TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

derili ucuz zigon sehpa 150x150 Zigon Sehpa İkeaDeri zigon sehpa modelleri ise daha çok deri koltuk ve deri ağırlıklı olarak tasarlanmış mekanlarda kullanılmaktadır. Deri kullanımı itina ister ve sehpa olarak gösterişli olduğu kadar kullanışlı değildir. Deri zigon sehpa fiyatları ahşap sehpalara oranla biraz daha pahalıdır. Siz ucuz zigon sehpa çeşitlerinden istiyorsanız daha düz ve klasik ürünlerden tercih etmenizde fayda vardır.

ucuz zigon sehpa fiyatları 150x150 Zigon Sehpa İkea orta sehpadan ayrılan zigon sehpa 150x150 Zigon Sehpa İkea derili ucuz zigon sehpa 150x150 Zigon Sehpa İkea

Bir önceki yazımız olan Ayak Bakım Ürünleri Pedikür Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alışveriş, Genel kategorisine gönderildi
ile etiketlendi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: